2737
2739
عنوان

شما میدونید مدل موی فرق وسط ب کی میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9216 بازدید | 43 پست

بچه دوست بابام میگفت یه بار فرق گذاشتم شبیه با سن شده بودم😁😁

هربار اسم فرق میاد حرف اون مسخره به یادم میاد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرق وسط فقط دهه هشتاد پسرا که فرق وسط میزدن ویا عالمه ژل😁😁😁

اون موقع که تازه ژل زدن مد شده بود دخترو پسر انقد ژل میزدن ب سرشون که انگار روغن نباتی خالی کردن تو سرشون

2728
اون موقع که تازه ژل زدن مد شده بود دخترو پسر انقد ژل میزدن ب سرشون که انگار روغن نباتی خالی کردن تو ...

وای آره 🤢🤢🤢🤢

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
اره انگار گاو لیس زده سرشونو😂

😂😂😂😂😂😂

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
2738
اخه صورتای کشیده رو دراز تر میکنه

راستش من فک کنم اونایی که موهای پر دارن بهشون بیاد...

قبل ریزش موهام خیلی فرق وسط بهم میومد، الان که دیگه نه☹☹☹

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔