2737
2734
عنوان

جاریم فهمید حاملم😦

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 28 پست

خب مثلا اگه بگی چی میشه؟؟بعدشم تو ک ایتقدر باهاش راحتی گ میاد کشوتونو هم میگرده دیگه جدا نباید بهش بگی؟؟؟

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری منم نمیخاد بگه حاملس ولی از قیافش تابلوئه نمیدونم بگه مثلا چ اتفاقی میوفته؟ میرم مشت میزنم تو ش ...

همینو بگو والاه..انگار مثلا اینا قراره شاه بزان .

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2728

درکت میکنم

من بارداری اولم همه زود فهمیدن ولی سقط شد حرف و کنایه و چرت و پرت گویی دیگران اذیتم کرد

سر این بارداری تا غربالگری به هیچکس نگفتم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
بعد اون من رفتم دیدم در کشو بازه همیشه تو دسشویی ها دنبال دسمال کاغذی میگرده

یعنی چی تو دسشویی دنبال دستمال میگرده؟

2738
تازه من تو عقدم  اصلا ۲۰ روز یبار میبینمش قیافش زار میزنه حاملش ولی نمیگه میترسه چمشش بزنن🤣🤣

نمیترسه چشم بخوره اما میخواد از سقط نشدن بچهمطمئن بشه من دوتا بارداری اول سقط شد سر 6هفته به همه گفتم فقط خودم اذیت شدم بعدش با دلسوزی های الکی تصمیم گرفتم بعد 13هفته بگم 

نمیترسه چشم بخوره اما میخواد از سقط نشدن بچهمطمئن بشه من دوتا بارداری اول سقط شد سر 6هفته به همه گفت ...

خیلی چشین ینی تا یکی بگه وای چ دخترگلی داری بچش بخوره زمین میگه وای دیدی چشممون زدن وای حالا زندگیم نابود میشه وای دیگه تمومه ازین ادماس

خیلی چشین ینی تا یکی بگه وای چ دخترگلی داری بچش بخوره زمین میگه وای دیدی چشممون زدن وای حالا زندگیم ...

عزيزم درست متوجه نشدين عرض كردم نميترسه از چشم خوردن 

از سقط احتمالي ميترسه و بعد دلسوزي هاي الكي كه هي درد آدم بيشتر ميشه