2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یکبار به شوهرم گفتم

دلیلش هم اینبود که آبروی منو با حرفاش جلوی عروسمون بود 

هرچی گفت ببخشید من فقط گفتم ازت متنفرم و تا دو روز همش این جمله رو با خودم زمزمه میکردم 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

چنین جمله ای اگه بگه من کاملا جدی میگیرم و دیگه دلایلی مثه عصبانیت لحظه ای و...واسم بی معنیه لزومی نداره بعد از اون حتی یکبار ببینمش هیچوقت زندگیمون همون لحظه تمومه و بازگشتی نداره

ببخشید عزیزان من سرم هوو اومده اینکه بپرسین چرا و چیشد و این حرفا رو بزارید کنار فقط بدونین من عیبی نداشتم و تقدیر اینجوری شد.این که راهکار بدین که طلاق بگیرم و فلان کنم و فلان رو هم بزارید کنار.میدونم همه ی این حرفا از روی دلسوزیه اما من اینقد غم دارم که نمیتونم بشینم و سوال جواب بدم فقط یه لطف خواهرانه ازتون میخوام اونم اینکه اگه کسی دعایی تله پاتی چیزی میدونه که میتونه بهم کمک کنه که هووم بره بهم بگه الان واقعا محتاج کمکم شرایطم خیلی سخته زندگیمو دوست دارم فقط میخوام هووم طلاق بگیره و جدا شه از شوهرم اگه میدونی میتونی با چیزی کمکم کنی بسم الله

2740
میگم برو گمشو نکبت خیال کردی من ازت خیلی خوشم میاد منم ازت بدم میاد وهم برت نداره بعدش پدرش رو در می ...

باشه عزیزم غلط کرد تو فقط آروم باش

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬