2737
2734
عنوان

کتک خوردن از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 43 پست

این چه کاریه که کردی دختر

اگه کسی هم باید بمیره اونه

حالا بگو ببینم چی شده بود که انقد کلافه بود؟تو هم میزدیش

منم باشوهرم قهر کردم از بس حرکات وحشیانه روم میزنه انگار نه انگار حاملم انقد اذیتم میکنه...بعدم بهش فوحش دادم و اخرشم خودم باید برم منت کشی از دلش دربیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پاشو برو پزشک قانونی , ازش جدا شو , مدرک داشته باشی جایی میبرنش که عرب نی انداخت بابت کتک زدناش... چ ...

این از اون قانون‌هایی که ما داریم. یادمه استادمون سر کلاس میگفت آقایون اگه یروز خانم تون رو زدید رفت شکایت کرد واسه دیه سعی کنید آنقدر زیاد بزنیدش که دیه طرف به یک سوم برسه که اونموقع دیه نصف میشه ولی اگه بزنی یجاشو کبود کنی یا بزنی دستشو بشکنی باید کل دیه رو بدی پس اگه یروز زنتون رو زدید کامل از چند جا نقص عضوش کنید که کمتر دیه تعلق بگیره. ما غیر از اینکه قانون درست حسابی نداریم اجرا کننده هم نداریم. کی میاد ازش حمایت کنه؟ قاضی دادگاه که خودش یه مریض جنسیه؟ "منتظره دخترای جوون بیان واسه طلاق همه چیشونو گرو بگیره و آبرو وعفتشون لکه داربشه بعد زحمت بکشه فقط یه حکم طلاق یا دیه بده یا زندان واسه مرد ببره. من که فارغ التحصیل حقوقم به شما میگم اگه کلاهتون تو دادگستری و مخصوصا دادگاه خانواده افتاد نرید نیارید که کثیفند وپست بی شرمند در حد دنیا. وهیچ ترسی از هیچ چیز ندارند 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
این از اون قانون‌هایی که ما داریم. یادمه استادمون سر کلاس میگفت آقایون اگه یروز خانم تون رو زدید رفت ...

من خواهرم کتک خورد و رفت پزشک قانونی, اونجا به چشم دیدم که قاضی مثه سگ با شوهرش رفتار میکرد هرچی میخواست انکار کنه قاضی میگفت خفه شو بهش, اینجوری ام نیست که میگی,, تازه عدم تمکینم نتونست بگیره برای خواهرم, مهرشو داره میده الان و مثه گرگ داره پیش فک فامیل زوزه میکشه از بدبختی... 

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
من خواهرم کتک خورد و رفت پزشک قانونی, اونجا به چشم دیدم که قاضی مثه سگ با شوهرش رفتار میکرد هرچی میخ ...

اون قاضی دین وایمان داشت قاضی هایی که ما  دیدیم شما تو خوابم ندیدی از هزارتا یکیش خوبه اونم ببین خدا چقدر دوستش داشت که خوب از آب دراومد 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
2740

واقعا نمیدونم چیکار کنم البته من ادمیم که خیلی زود میبخشم خاک بر سرم خیلی مهربونم دیشب کلی گریه کرد وگفت ببخشم ولی من دیگه دل سردم نمیدونم ب پوچی رسیدم زود بدی که بهم میکنند فراموش میکنم دوس ندارم اینجوری باشم دلم میخواد سنگ دل باشم دلم میخواد یک ماه تنبیهش کنم بهش محل نزارم ولی نمیشه 

تو دعوا منم زدمش چنگ انداختم تو گردن و سینش بعد میخواستم بدم خونه مامانم ولی دوباره برگشتم اما تمام زندایی که زد منم مث خودش زدم زده بود تو کمرم زدم سرمد زده بود تو دیوار منم زدم موهام کشیده بود منم کشیدم 

بخدا سردرد دارم میمیرم چون همه مخالف بودن و خواست خودم بوده روم نمیشه طلاق

چی چی روم نمیشههههه بدبخت تو بیچارع ترازمنیییی برو مرتیکه عوضی آدمش کن برو پزشک قانونی مدرک جمع کن ب پای همچین حیوونی نسوز

تو دعوا منم زدمش چنگ انداختم تو گردن و سینش بعد میخواستم بدم خونه مامانم ولی دوباره برگشتم اما تمام ...

تونروووو اینجوری بر ضررت میشه شاید بره عدم تمکین بزنه بزاخودش بندازتت بیرون همون لحظه بزنگ ۱۱۰صورتجلسه