2733
2739
جدی چقد خوب😍

بله در آمدشان خوبه ولی نباید اصلا ترس از حیوان داشته باشی درساشون خیلی سخته من پرسیدم حتی تشریح حیوانات مرده داره در واحد های درسيشون ولی درسهای عملی سخت البته این طور که ميگفتن من خودم زمانی که ميخاستم انتخاب رشته کنم در دبیرستان دلم ميخاست تجربي بخونم که دامپزشک بشم ولی به دلایلی نتونستم ولی عاشق حیوانات هستم حتی مار و از هیچ حیونی نمی ترسم اگر ترس نداری و سختی درسها براتون مهم نیست رشته خوبيه

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
بله در آمدشان خوبه ولی نباید اصلا ترس از حیوان داشته باشی درساشون خیلی سخته من پرسیدم حتی تشریح حیوا ...

سختی درسا مهم‌نیست ولی‌واقعا از مار میترسم🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سختی درسا مهم‌نیست ولی‌واقعا از مار میترسم🥺🥺🥺🥺

اگر واقعا ترس داري حالا از هر حیونی فکر کنم واقعا اذیت بشی چون من تقریبا کامل در جریان کار دامپزشکا هستم ،چون همیشه فقط سگ کوچولو شما ویزیت نمیکنی گاهی واقعا حتی سگ های خیلی بزرگ پیش شما مراجعه دارن و حتی همون ماری که گفتن البته مار خیلی کمه ،

به نظرم خیلی روش فکر کن بی گدار به آب نزن 

ولی واقعا در آمدشون خوبه چون من از نزدیک ديدم

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
اگر واقعا ترس داري حالا از هر حیونی فکر کنم واقعا اذیت بشی چون من تقریبا کامل در جریان کار دامپزشکا ...

من چاره ای ندارم‌باید شروع کنم ب خوندن اگر نتونستم بذارمش کنار شرایط زندگیم جوری شده دیگ نمیتونم پشت کنکور بمونم دلمم‌نمیخواد بعد اینهمه پشت کنکوری بودن رشته پیش پا افتاده که کار‌نیس واسش بخونم

2742