2737
2734
عنوان

من بعد از چند ساعت دیدم بی بی چکم مثبته😔😔فکر میکنید حامله باشم ؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 102 پست

اگه مدیکور هست منفیه، برا من اکثرا بعد خشک شدن هاله میندازه چند بار اول ذوق کردم رفتم ازمایش دادم بعد دیدم منفیه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعد دقیانوسه مگه ک ولش میکنید ب امان خدا بعد هی میزنید تو سر خودتون ک چرا حاملمو فلان و باید،بکشمش ـ واقعا درکتون نمیکنم ـ رفتی مسافرت وسیله چیزی نبوده نزدیکی نمیکردی یا میپاشیدیش ب درو دیوار خیلی بهتر بوده تا جونه ی بچرو ک خیلیا ارزوشو دارن بگیرید و خودتونم دردوار کنید. ان شاالله ب حق فاطمه زهرا نباشی،

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

وای خدا دلم یوقتا میگیره میگم چه کسانی هستن آرزوی یه بچه دارن چه راحت بعضیاتون از سقط حرف میزنید خب چرا یه روش مطمئن جلوگیری پیش نمیبرید که اینجور نشه کسی که خالق اون بچه س براش برنامه ی یک عمر زندگیشو نوشته حتی اگه ریز ریز هم باشه قلبش تشکیل نشده باسه اما اومده که زنده بمکنه زندگی کنه توروخدا خواهرای عزیزم تو روابطتون دقت کنید اون طفلی گناهی نکرده اومده تو دل شما

2731
جلوی در ازمایشگاهم . متاسفانه با وجودی کخ درخواستش اورژانسی بود اما هنوز بهم جواب ندادن

بچه هاااااا منفی بود جوابششسشسس🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏خدا رو شکر 

خدا رو صد هرار بار شکرررررر

2740