2733
2739
عنوان

دروغگو🤥🤥🤥🤥🤥

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 36 پست
مختو بخاطر مسایل اینجا مختل نکن با یه گزارش تمومش کن😎

میایم اینجا با مردم در تماس و تعامل باشیم اعصابمون رو بدتر خورد می کنن. من بخاطر این دروغگویی ها و رفتارهای ناشایست اینستامو حذف کردم اینجا هم همونه مردم دچار انحطاط اخلاقی شدن کلا

😑😑😑😑😑 ای وای من  شما نباید پول رو بدین عزیزم وسایل  رو معمولا میخرن و اینکه با مدارک ...

ادم میگه عزت نفس شون حفظ شه شاید چیزی که ما بخریم رو نخواددوست نداشته باشه شاید بخواد با داماد بره خرید، اینقدر قشنگ فیلم بازی کرد کم مونده بودمانتو رو هم دربیارم بدم بهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم میگه عزت نفس شون حفظ شه شاید چیزی که ما بخریم رو نخواددوست نداشته باشه شاید بخواد با داماد بره خ ...

الهی عزیزم 

تو نیتت کمک بوده و انجام دادی نتیجه اش رو هم میبینی 😘😘😘❤❤ 

2731
برای یک نفر که کلی از بدبختی هاش حرف زده بود کلی رو انداختیم  پول جمع کردیم که جهاز برای دخترش ...

یا خدا پس بگو کله صبح چرا اتیشی بودی از دروغگویی ها 

حق داری 😐 خدا ازش نگذره اگه یروز یکی واقعا نیاز به کمک داشته باشه بخاطر بدبینی بهش کمکی نمیشه

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

چرا کودکان دروغ می‌گویند؟ نحوه برخورد با کودکان دروغگو چگونه باید باشد؟ دروغگویی یکی از رفتارهایی است که کودک در سنین حدود دو سالگی با گریه‌های بی جا برای اولین بار انجام می‌دهد. تقریبا تمام کودکان کم و بیش دروغ می‌گویند اما اگر برخورد درستی با این رفتار کودک نداشته باشید، تبدیل به یک عادت زشت خواهد شد. معمولا کودکان برای جلب توجه دیگران و یا ترس از تنبیه دروغ می‌گویند. والدین با حفظ آرامش و رفتار مناسب می‌توانند مانع از ریشه ای شدن این موضوع در کودکشان شوند. اگر فرزندتان گاهی دروغ می‌گوید یا مسائلی را از شما پنهان می‌کند، پیش از هر چیز باید به علت آن پی ببرید. در ادامه به درمان دروغ گویی کودکان و نحوه برخورد صحیح با آن‌ها می‌پردازیم.