2737
2739
درسته گلم ان شا الله که همیشه شاد وخوشبخت باشید

ما هم هنوز بعضی از اون کارای نامزدیمونو میکنیم مثلاً تو ماشین دست هم رومیگیریم وشوشو دستمو میبوسه

ما اگه شوشو سرش شلوغ نباشه عشقولانه هستیم ولی وقتی درگیر کاراش می شه فقط رو کاراش تمرکز داره
مـــن کسانی را می شــناسم که با صـــدای بلند دعــــا میخوانند امـــا دستشان به ستـــاره ای نمی رسد امــا کسانی هستند که بی دعـــــا با خــــدا دست می دهـــند..
سه ماه خیلی زیاده چطوری تحمل میکنی؟

من تا 2ماه تجربشو دارم البته فقط 1 بار ولی دیگه اگه بیشتر میشد واقعاً کم می آوردم
مـــن کسانی را می شــناسم که با صـــدای بلند دعــــا میخوانند امـــا دستشان به ستـــاره ای نمی رسد امــا کسانی هستند که بی دعـــــا با خــــدا دست می دهـــند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
ماهم الان تقربا 4 سال ازدواج کردیم
عشقمون کم نشده اما ابرازش علاقمون کم شده ....دیگه مثل نامزدی و دوستیمون هی قربون صدقه هم نمیریم
البته من بعضی وقتا سعی میکنم به زندگیمون یه کم هیجان بدم که از یک نواختی در باید خخخخخخخخخخخخخخخخ
2742
ما سنتی ازدواج کردیم با وجود شناخت کمی که از هم داشتیم و درگیری ها تا مچ شدن باهم ولی روز به روز علاقه امون بیشتر شد .اما چند ماهی هست درگیری شغلی و درس و... باعث شده ما هم دیگرو خیلی کم ببینیم چه برسه به ابراز احساسات !!؟؟؟
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
این که فقط من وقت بذارمو اون سرش گرم کاراش و مشغله های فکری کاریش باشه که نمیشه...من خیلی محبت میکردم ولی اون!
دیشب خواب میدیدم بغلم کرده و میبوستم و قوربون صدقم میره نمیدونید چه حسو حالی دارم اونقده خوش هستم فقط با یه خواب و لی در اصل باید بگم خاک بر سرم
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2740