2733
2739
عنوان

منونخوریداولی ی جمله بگم وازحضورتون مرخص بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس فکرکردی احسان چجوری محبوب شد؟واسه اینکه دم افطاراشک ملتودرمیاورد

قشنگ ماه عسل بود نه برنامه ی استعداد یابی  مصخره ها همش شده بود زر زر 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
2728

عزیزم             در مورد امضات      یه کم باهات حرف دارم  

مشکل دقیقا  از چی ه ؟          آیا تخمک ت بارور میشه و مشکل از اینه که رحمت نگه نمیداره               یا اینکه تخمک ت  بارور نمیشه ؟
در هر دو صورت مشکلت قابل حل ه
در مورد اول      باید با رحم اجاره ای  مشکل رو حل کنی            در مورد دوم   باید  تخمک اهدایی بگیری      (هر دو موردش هم از نظر مالی هزینه سنگینی نداره)
همینجا یه خانمی می گفت رحم اجاره ای گرفتیم  ماهی 500 تومن پرداخت می کنیم     خوب ه ؟              تخمک اهدایی هم من کانال ش رو دارم     توی همین نی نی سایت هم تاپیک هست    در مورد کسانی که تخمک اهدا می کنن  (هزینه اش از رحم اجاره ای کمترهه)

این که دیگه غصه نداره     عزیزم

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
عزیزم             در مورد امضات      یه کم باهات حرف دا ...

عزیزم من توی 15سالگی دچاریائسگی کامل شدم تایه چندسال بعدازدواج امیدداشتیم که معجزه بشه وخودم بارداربشم که نشدبعدازاون هم چندسال کلی دکترعوض کردم وهی اوناهم بهم امیددادن که باداروحل میشه وباردارمیشی امافقط وقت تلف کردن بودبعدم رفتم برای آی وی اف وقرارشدتخمک اهدایی بگیرم امابعدازسونوداخلی معلوم شدرحمم اصلارشدنکرده دوباره ی مدت ناراحتی وافسردگی تصمیم گرفتیم رحم اجاره کنیم اونموقع هم مشغول ساخت خونه بودیم وهزینه ش برامون سخت بود .عزیزم رحم 30میلیون باماهی 600هستش این حداقلشه تخمک هم 5میلیون .هزینه آی وی اف هم 15میلیون

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
2740
عزیزم من توی 15سالگی دچاریائسگی کامل شدم تایه چندسال بعدازدواج امیدداشتیم که معجزه بشه وخودم باردارب ...

می تونم بهت درخواست بدم ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
بیخیال دیگه نمیخادپاک کنی خواستم پست خودموپاک کنم دیگه دیرشده بود

تاپیک ت رو بگذار توی  تاپیک نی نی یار       (تاپیک حذف تاپیک های درخواستی)         کل تاپیک رو برات پاک می کنه