2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه‌هاشون رو از پوشک گرفتن بیایید راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 27 پست
منظور از خیسی ینی میدونه جیش کرده .باید تمیز بشه من شورت عینکی پاش میکردم زیر شلوار اگه نتونه کنترل ...

آخه همون نم هم بزنه آدم کلافه میشه.

داداشش هم ی سالونیم بزرگتره ازش،تازه دارم از دست اون راحت میشم.😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوقلو نوزده ماههدارم می خوام از پوشک بگیرم خیلی هم زود به زود وزیاد جیش می کنن یعنی تا صب پوشک ش ...

پیشنهاد میکنم اگه نمیگن فعلا به پوشک کردن ادامه بده دوتا بچه باجیش زیاد سخته تو دسشویی بردن می مونی  نفس گیره 

منم دوقلو نوزده ماههدارم می خوام از پوشک بگیرم خیلی هم زود به زود وزیاد جیش می کنن یعنی تا صب پوشک ش ...

شب ها بهشون کمتر آب بده بخورن. و انجیر هم خیلی خوبه چون طبع انجیر گرمه و طبع شب سرد.بچه کمتر جیش میکنه

2728
اره واقعا خیلی سخت اخه همه ش چسب پوشک شونو باز می کنن گفتم شاید راحت بشن 

قصد گرفتن داری  اول یکیشون بگیر  همینکه یاد گرفت خبر میکرد دومی بگیر از هم تقلید کنن یجور رقابت بشه براشون همکاری کنن 

2740
شب ها بهشون کمتر آب بده بخورن. و انجیر هم خیلی خوبه چون طبع انجیر گرمه و طبع شب سرد.بچه کمتر جیش میک ...

ممنون عزیزم شب ها همه ش تا صب گریه می کنن واب می خوان نمی تونم اب ندم ولی چه جوری انجیر بهشون بدم 

ممنون عزیزم شب ها همه ش تا صب گریه می کنن واب می خوان نمی تونم اب ندم ولی چه جوری انجیر بهشون بدم&nb ...

شاید مارک پوشک میگیری جذبش پایینه . طرف صبح بتونی بیداربشی پوشک عوض کنی ب لباسشون نمیرسه 

ممنون عزیزم شب ها همه ش تا صب گریه می کنن واب می خوان نمی تونم اب ندم ولی چه جوری انجیر بهشون بدم&nb ...

میتونی از انجیر تازه استفاده کنی.یا انجیر خشک رو بخیسونی بدی بخورن خشمزه‌س ،ولی زیاده روی نکنی ک ملین هست .

مولفیکس زیاد جالب نیست.جذبش کمه. منم با مولفیکس مشکل دارم 😵😵

اره  منم گرفتم خوب نبود  با ی جیش فاق پوشک اویزون میشد  مارکهای دیگه گرفتم .مرسی .بارلی .نستابیبی کانفی  خوب بودن گرون شد اخریا ببم   پسر من جیشش زیاد نبود ببم جذبش کمه