2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه غربالگری همون آزمایش خون و ادرار نیست ؟    

آزمايش خون كه تا آخر حاملگي معمولا هرماه هس. غربالگري سونو شكميه كه اجزاي بدن بچه رو ميبينن خداي نكرده نقص نداشته باشه و آزمايش خون داره اونم واسه همين سندروم دان و منگوليا س. ادرار نداره

تو هفته ١٢ و ١٣ حاملگي غربالگري اوله

2728
آزمايش خون كه تا آخر حاملگي معمولا هرماه هس. غربالگري سونو شكميه كه اجزاي بدن بچه رو ميبينن خداي نكر ...

نگوووووو من از آزمایش خون به شدت بیزارم و دوبار تا حالا دادم و هربار کارم به آب قند رسیده     هر ماه نیست چون من دوماهمه اما یک آزمایش خون دادم

مگه با سونوگرافی نمیبینن؟؟ دیگه خون واسه ی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

هیچی به ذهنم نرسید  
نگوووووو من از آزمایش خون به شدت بیزارم و دوبار تا حالا دادم و هربار کارم به آب قند رسیده   ...

خخخخ نه عزيزم بايد آزمايش بدي تو ماهاي جلوتر كه قند و تيروييد و چيزاي ديگه رو چك كنن ديگه. من خودمم انقد اين يه ساله آزمايش خون دادم آب بندي شدم منم خيلي ميتوسيدم ولي ديگه الان عادي شد😂😂

2738
من ١٢ هفتمه عزيزم

من نمیدونم انقدر علم پزشکی داره پیشرفت میکنه و دستگاه ها و درمان های مختلف اختراع میشه چرا یه چیزی به جای سوزن واسه خون گرفتن اختراع نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟    

هیچی به ذهنم نرسید