2737
2734
عزیزم شما حیران رو ترجیح میدید یا خلخال رو؟اهل تبریزی؟؟؟

عزیزممممم من خلخال رو خب خیلی بیشتر دوست دارممممم

از کجا داری میری تبریز ؟ از خلخال به تبریز جاده اش جاده پونل نه اسالم

ولی اگه اسال سر راهتون خیلی قشنگه اولش جنگل و خوش اب و هواااا و فوق العادههه خنک بعدش هم میره گردنه کوه هاااا تو ارتفاع توی کلییییی مه خیلییییی صفا داره خدایییییییی

تو گردنه هاش هم گوشت تازه کباب میکنن بشینی کباب خوشمزه بزنییییی

من چون خودم اصالتم مال خلخال هروقت میریم اونجا از اسالم به خلخال عشق میکنیممممم عشق خیلی صفا داره....

اصلا به نظرم چند روزی هم برید خلخال و اب گرم خوش بگذرونید

ولی در کل هم گردنه حیران هم اسالم خلخال چون مه دارن جاده های خطرناکس هستن خیلی باید اروم و با دقت رانندگی کرد...

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان رشت هستم...صبح حرکت میکنیم انشالله

خب پس از اسالم برو خلخال از اونجا هم از پونل برو تبریز از کل جاده ها لذت ببر ؛))))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2728
شما حیران هم رفتین؟ترجیحتون کدومه؟؟

آره  حیران هم قبلا رفتم  

اما اسالم  به خلخال  با اون مه و ابر  رویایی تر بود 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2738

az heyran beri doortar nemishe nesbat be asalem ?????

یکم دوره ولی دوست داریم بهترینم انتخاب کنیم

ببین جفتش قشنگی های خودش رو داره... من بودم حیران رو میزاشتم برا وقتی که بعد ها بخوای بری سرعین و اونورا الان از این جاده استفاده کن دوساعتم بیشتر تا خود شهرش راه نیستتتتت از اونجا هم سه ساعت تا تبریز...

اسالم واقعااا رویاییییی جاده اش ولی راستش حیران رو خوب یادم نیستتتتتت چجوری بود...