2737
2734
الههههی عزیزم غصه نخور  بهدا الان وصع خیلیا همینه  چن سالتونه ؟؟ایشالله ازدواج کنین برین ...

ممنون عزیزم 23سالمه،اره همیشه میگم حداقل من برم و البته خوشبخت شم که بابام دیگه جوش نزنه،خرجشونم کم شه،مامانم جوش جهیزیه هم میزنه اما انقد من بهش دلداری میدم میگم مامان اولا قرار نیس همه چی بگیرم ازین حساسا نیستم خیلیا میرن سرخونه  زندگیشون کلی وسیله میگیرن دوما مطمئن باش خودم درحدو توانم کمک میکنم دوما وام ازدواج داریم دیگه انقد حرف میزنم خیالشون راحت شده از بابت من..فقط دعاکنیم خونه دارشیم دوتا خواهرام خصوصا مامانم نفس راحت بکشن

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم 23سالمه،اره همیشه میگم حداقل من برم و البته خوشبخت شم که بابام دیگه جوش نزنه،خرجشونم کم ...

انشالله یه ازدواج موفق وخوب داشته باشی.خدا خیلی بزرگه افرین که انقد به فکر پدر ومادرت هستی

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2728
خب پس انداز برا مبادا  بذا حسابت  حالا مهریه چرا نداری ؟؟

مبادا یعنی چی؟ کلا چند سال قراره زندگی کنیم؟ 

بدم میاد از سیستم ازدواج ایرانی چون😁

مهریه ام یک سکه بهار ازادی میباشد

تازه مامان بابامو مادر شوهرم اصرار داشتن ۱۱۰ تا به احترام نمیدونم چی چی بذار حالا بعدا برو ببخش

من گفتم کلا بهم میزنم دیگه تکرار نکنید لطفا

خلم نه؟😁

واقعا نمی دونی ؟  کلی چاله چوله هست که ادم می تونه پر کنه

ای بابا پولی که منو شما بخوایم تو ده سال پس انداز کنیم ارزشش اندازه یه بالا پایین تو یه معامله خونه و زمینه...

2738
ای بابا پولی که منو شما بخوایم تو ده سال پس انداز کنیم ارزشش اندازه یه بالا پایین تو یه معامله خونه ...

چرا ده سال 

نگفتم چاه و پر کنی 

در حد چاله چوله میشه پر کرد 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

ممنون عزیزم 23سالمه،اره همیشه میگم حداقل من برم و البته خوشبخت شم که بابام دیگه جوش نزنه،خرجشونم کم ...

hایشالله عزیزم به حق امام حسین خونه دار میشین 

ایشالله خودتو خواهرات خوشبخت بشین گلم 

ای بابا پولی که منو شما بخوایم تو ده سال پس انداز کنیم ارزشش اندازه یه بالا پایین تو یه معامله خونه ...

حالا هر چی 

منم شوهرم زمین میخره میفروشه

ولی این که نشد حرف عزیزم 

من پول خیلی میاد دستم همشم ات آشعال میخرم 

نمیخوام اینجوری باشم 

من اگه تا الان جمع میکردم کلی پس انداز داشتم