2733
2739
چکارکردی ک گرمی؟

هیچی فک کنم ارثی هست 🙈 از سمت پدری مثل عمع هام

اوونا حتی تو دوره پریودی هم رابطه دلشون با شوهراشون میخواست عمم ۶۱ سالش بود هفته ای یبار با شوهر ۷۰ سالش رابطه داشت 😐 اخه ما سید و سادات هستیم از نسل عرب ها شاید دلیلش اوونه 😂 من اولین بار شش سالگی حس کردم به جنس مذکر حس دارم قشنگ حس جنسی 🙄 فقط برام قابل درک نبود 

تو ۷ سالگی هم با خود ارضایی ارضا شدن رو حس کردم 😅 البته بچه بودم خنگ بودم تا دبیرستان داشتم که بعد ترک کردم 

عصبانیت و پرخاشگری هم بخاطر همین حسم هست 😭😣

هیچی فک کنم ارثی هست 🙈 از سمت پدری مثل عمع هام اوونا حتی تو دوره پریودی هم رابطه دلشون با شوهراشون ...

اوه یاخدا.کاش منم سیدبودم.شوهرمم میگه منم ازبچگی اینطوری بودم سیدنیس ولی بدتره😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه یاخدا.کاش منم سیدبودم.شوهرمم میگه منم ازبچگی اینطوری بودم سیدنیس ولی بدتره😄😄

تنها خوبیش مگه بعد ازدواج باشه تازه اگه یکی مثل خودم گیرم بیاد 😂😂😂وگرنه دوس داشتم سرد بودم یا حتی معمولی 😓 

صد در صد با خنگول خودم ازدواج میکردم 😂

ولی یجور دیگه باهاش رفتار میکردم. تا یه سری عادتهای زشتشو ترک کنه.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
اخه نمیشه ، فکر بد میکنن تازه باید وانمود کرد سردی یکم 😓😓😓مردای ایرانی جنبه ندارن 

اره طرف می‌ره پشت سرشم نگاه نمیکنه. با این که موضوع مهمی هست ولی جا نیافتاده مطرح کردنش. من خودم فکر میکنم گرم هستم. صد در صد یکی از دلایل ازدواجم همین نیازه. همش میگم نکنه ازدواج کنم طرف سرد باشه. راستی دوستان این درسته که مرد ها سنشون بالا می‌ره سرد میشن؟

اره طرف می‌ره پشت سرشم نگاه نمیکنه. با این که موضوع مهمی هست ولی جا نیافتاده مطرح کردنش. من خودم فکر ...

اره اره البته بازم بستگی داره ها ، ولی اکثرا تاثیر داره ینی سرد نمیشن اما تواناییشون کم میشه مثلا یبار رابطه برقرار میکنن دیگه تا دو ساعت نمیتونن یا حتی ۶ ۷ ساعت بعدش هم نمیتونن ممکنه دخول هم صورت بگیره اما به ارگاسم نمیرسن 

دوستام که شوهراشون ۵۷ ۵۶ ۵۸ ۵۹ هستن همینن

اما متولد ۶۵ ۶۶ و کمتر ، میگن طی یه شب دو بار یا سه بار پشت سرهم رابطه دارن 😯

اره اره البته بازم بستگی داره ها ، ولی اکثرا تاثیر داره ینی سرد نمیشن اما تواناییشون کم میشه مثلا یب ...

فکر کردم سنشونو میگی. یعنی وقتی ۴۰ سالشون بشه تواناییشون کم میشه؟ من الان سنم جوریه که خواستگارام این سن هستن. چکار کنم حالا؟

2740
فکر کردم سنشونو میگی. یعنی وقتی ۴۰ سالشون بشه تواناییشون کم میشه؟ من الان سنم جوریه که خواستگارام ای ...

نه تاریخ تولد رو گفتم ، متاسفانه من خودمم تو این سنا برام میان چون خودمم ۳۱ هستم ، حتی بعضیاشون مطلقه هستن 

اووه اگه طرف مجرد باشه ازین پسر مثبتا عادت کرده اکثرا نداشته باشه 

دقیقا دوستم الان اینه خودش۶۶ شوهرش ۵۹ پارسال ازدواج کرذن میگع هفته ای یبار یا دوبار رابطه داریم اوونم یکبار در همون شب 😐 دیگه خودشو وفق داده 

از نظر خود مردها که هات هستن ، شما به یه مرد ایرانی بگو سرد از فحش خواهر مادر بدتره 😂😂😂😂😂😂😂 نمیدونم تستای روانشناسی و مشاوره قبل ازدواج چطوراست و ایا اینکه واقعا حرف زدن مثل عمل کردن هست یا نه

نه تاریخ تولد رو گفتم ، متاسفانه من خودمم تو این سنا برام میان چون خودمم ۳۱ هستم ، حتی بعضیاشون مطلق ...

اره مثل شرایط من هست. این که نمیگن هم نکته ی خوبیه. اومدیم و طرف گفت گرمه بعد معلوم شد نیست. راستش حتی من الان خودم هم میگم شاید من فکر میکنم گرمم ولی وقتی پاش بیافته نباشم. 

تاسال 96میگفتم آره باهاش ازدواج میکردم اگر هزارتا بدبختی توزندگی داشتم بازم انتخابم همین شوهرم بود ازپارسال که فهمیدم خیانت کرده به هیچ وجه باهاش ازدواج نمی کردم وبه خودشم گفتم پشیمونم از ازدواج باتو

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد..