2737
2734
عنوان

تواقدامم بچها،،،💛

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 59 پست
منم همینطور...الان بعد ۲ ماه اقدام کردی درسته؟

گلم یکم امیدوارم کردی اخه من خیلی نگران شدم ک درد گرفتم،،،

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
مثل من .من شش هفته بودم.ولی سه ماه صبر کن تا اماده بشی

منم شش هفته بودم که بارداریمو از دست دادم، فروردین امسال،بعد ی سال تلاش، الانم تو اقدامم

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توی اینترنت خوندم خیلیا نوشته بودن بعد ۱۰ روز تخمدونهاشون درد داره ولی نگفتن دیگه باردار بودن یا نه

خداکمکمون کنه

2740

انشا الله باردار باشی

منم تو اقدامم یه هفته مونده به پریودم گاهی سر گیجه دارم و زیر شکمم اندازه یه خط از تخمدان راست تا چپ درد میکنه و اینکه شدید نفخ دارم ولی سینه م درد نمیکنه دیگه نمیدونم باردارم یا نه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
انشا الله باردار باشی منم تو اقدامم یه هفته مونده به پریودم گاهی سر گیجه دارم و زیر شکمم اندازه یه ...

ممنون گلم ان شالله توام باردارباشی عزیزمم خبر بارداریتو اینجا بده بما گلم

ممنون گلم ان شالله توام باردارباشی عزیزمم خبر بارداریتو اینجا بده بما گلم

مرسی عزیزم چشم اگه باردار بودم حتما❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706