2737
2739
عنوان

کدوم شغل بهتر و پردرآمده

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 28 پست

آزاد پزشکی ترمی 14 تومن😯

جفت کلیه هام 14 تومن نمیشه

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

اول پزشک عمومی میشی توی طرح و غیره کلی پول جمع میکنی میزاری بانک برای سود بعد برای تخصص میخونی چشم پزشکی توی رزیدنتی هم حدود 3.تمن میگیری اون 4 سال تخصص هم که تموم شد پول پارو میکنی 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی چه درآمدی مگه درس نمیخونی پس قضیه چیه😯

ببین دندون پزشکی که در بیمارستان و درمانگاه  به صورت استخدامی کار کنه نمیتونه پول خوبی دربیاره پس باید مطب زد و خرید مطب و خرید لوازم دندان پزشکی پول زیاد میخواد

اول پزشک عمومی میشی توی طرح و غیره کلی پول جمع میکنی میزاری بانک برای سود بعد برای تخصص میخونی چشم پ ...

آها بعد جمعا چند سال باید بخونی 😯

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2728
آها بعد جمعا چند سال باید بخونی 😯

7 سال عمومی 4 سال تخصص جمعا 11 سال به جز دوران طرح چون تقریبا کار حساب میشه درامد داری البته بعضی تخصص ها بیشتر از 4 ساله

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
ببین دندون پزشکی که در بیمارستان و درمانگاه  به صورت استخدامی کار کنه نمیتونه پول خوبی دربیاره ...

خو بلاخره یه جوری اوکیش میکنم بابام حمایتم میکنه

خب وضع کالیتون خوبه اگه از خانواده های متوسط هستین از پس هزینش فکر نکنم بربیاید

تقریبا خوبه

2738

دندون داره اشباع میشه اینده ب نظر من چشم پزشکا درامدشون خیلی بیشتر میشه چون از بچه دو ساله تا افراد مسن همه سرشون تو گوشی ولب تابه.قک کنم تو اینده خیلی نیاز باشه ب چشم پزشک وقطعا درامد بالایی هم دارن

اگه پرتلاشی میتونی در کنارش تدریس کنی  به خصوص اگه بفهمن دانشجوی پزشکی هستی با کله قبولت میکنن ...

آره اینطوری خیلی هم خوب میشه 

نمیدونم خداکنه که درست بشه همه چی

انشاالله درست میشه خدا پول تحصیلو همیشه جور میکنه 

آره امیدوارم که اینطور باشه ☺😊