2733
2739
عنوان

خانم های مشهدی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 39 پست

مامان کوچولو ببخشید حالا بین ایثار وجنت کدومشون پیشنهاد میکنی برم؟جنساش شیکترباشه و ارزش رفتن داشته باشه

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏
توسایت یکی دوباردیدم که بعضی دوستان میگفتن مانتوهای ایثار زیادشیک نیست..من هم شیک میخوام هم قیممت من ...

نه گلم خیلی خیلی شیکه همه از همه جای مشهد میرن از اونحا میخرن 

دوستای من از بالاشهر میرن از اونجا میخرن خیلی خیلی شیکه از 150 داره تا 300

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم خیلی خیلی شیکه همه از همه جای مشهد میرن از اونحا میخرن  دوستای من از بالاشهر میرن از او ...

اه قربون دستت..واقعا ممنونم از راهنمایی هات

2731
ببین جنت بیشتر برای لباس تو خونه ای خوبه ولی ایثار برای مانتو 

پس ایثار بهتره اینشالله میرم ایثار.یعنی جنت تنوع مانتوش کمتره.ایثار کفش وکیف وشلوار واین چیزا نداره؟

پس ایثار بهتره اینشالله میرم ایثار.یعنی جنت تنوع مانتوش کمتره.ایثار کفش وکیف وشلوار واین چیزا نداره؟

اره جنت مانتوهاش زیاد تعریفی نداره ایثار کیف و کفش و شلوار و روسری هم داره ولی کم تو مانتوتو از اونجا بردار بعد بازار فردوسی همون نزدیکه خیلی نزدیکه برا کیف و کفشت برو اونجا 

اره جنت مانتوهاش زیاد تعریفی نداره ایثار کیف و کفش و شلوار و روسری هم داره ولی کم تو مانتوتو از اونج ...

خیلی لطف کردی ببخش زیاد سوال ازت پرسیدم..اینشالله هرچی ازخدابخوای بهت بده

2740