2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دست خواهر شوهرم خیلی ناراحتم،برای خواهرم یه مشکل پیش اومده هرجا میره میگه خدارو شکر که این اتفاق براش افتاد،از دیروز تا حالا که شنیدم خیلی خیلی ناراحت شدم با اینکه دختر داییم هست،خواهرم دوتا بچه کوچیک داره که الان اوره ان،اخه آدم چقدر می‌تونه چقدر سنگ دل باشه که از گرفتاری کسی از زجر کشیدن دوتا بچه خوشحال باشه

2731

من از چند نفر ناراحتم اما نه خیلی زیاد فقط دلگیرم اما کسیو که خیلییی ناراحتم کرده و ازش متنفرم و نفرینش کردم مامای بیمارستانی بود که توش بستری بودم داشتم درد می کشیدم به جای اینکه کمکم کنه سرم داد کشید که چرا صدادش زدم و وقتشو گرفتم همراهمم نبود دستم به جایی بند نبود  و هیچ کاری برام نکرد امیدوارم به بدترین نحو جوابشو بگیره  این دفعه ام رفتم بیمارستان بازم دیدمش مامامن  نبود ولی موقع مرخص شدن بهم تیکه انداخت با گریه از بیمارستان اومدم بیرون ازین ناراحت بودم که چرا بهش نگفتم ازش متنفرم

از شوهر سابقم بااینکه 16 ساله ازش جدا شدم وتوی این 16 سال حتی یک بار هم ندیدمش ، 6سال قبل رفته بود در خونه ی بابام گریه کرده بودکه منوببینه وحلالیت بخواد. من آمد کینه ای نیستم ولی اونو اصلآ نمیتونم ببخشم چون مستحق اونهمه بلا وبدبختی که سرم آورد نبودم خداازش نگذره.

2738

از دست خیلیا 

نمیخوام اسماشونو بیارم حتی 

به نظرم آدم نباید به کسی که اذیتش کرده فکر کنه چون فقط انرژی منفی بیشتری رو وارد زندگیش میکنه

و نبایدم جواب بدی رو با بدی بده چون اونوقت فرقی با اون شخص نداره 

اتفاقا جواب ندادن بیشتر باعث شرمندگی اون شخص میشه

انقدر خوب باشید که همه اطرافیان شرمنده بشن اگر بدی در حقتون کردن