2733
2739
عنوان

کلمه هایی که دخترم میگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 86 پست
فدات بشم فکر کردم مسخرم میکنین🤗

وای نه عزیز دلم مسخره چرا من عاشق بچه هام خصوصا اولاش که حرف کم و زیاد میزنن خیلی خوردنین

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم فکر کردم مسخرم میکنین🤗

آخی عزیزم دعا کن پرنیای منم اونقدری بشه بسلامتی حرف بزنه منم این حسای قشنگو تجربه کنم خدا هرودتاشونو و همه یه نی نی هارو برا ماماناشون حفظ کنه

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
آخی عزیزم دعا کن پرنیای منم اونقدری بشه بسلامتی حرف بزنه منم این حسای قشنگو تجربه کنم خدا هرودتاشونو ...

انشالله پرنیای خوشگلت بیاد بغلت و حس مادری رو بهت هدیه کنه از هرلحظه ش پر از عشق میشی وقتی هم که حرف بزنه جونت براش در میره😍😍😍

2728
انشالله پرنیای خوشگلت بیاد بغلت و حس مادری رو بهت هدیه کنه از هرلحظه ش پر از عشق میشی وقتی هم که حرف ...

بغلم اومده😂تازه اومده هنوز کوچولویه ۴۰روزشه اون تیکره لاغریه

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
اخه اینجوری داره پیرم میکنه عصبیم میکنه

سلام عزیزم این تاپیکمو داشتم میخوندم دیدم از شلوغی پسرت شاکی بودی منم دلداریت میدادم اونموقع دخترم خیلی آروم بود الان اومدم اعتراف کنم تخم جن شده😂😂 منم به درد شما دچارم به حدی شلوغ و لجباز شده که پدرمو درآورده تازه یه آبجی ۳ماهه هم داره😁😁

سلام عزیزم این تاپیکمو داشتم میخوندم دیدم از شلوغی پسرت شاکی بودی منم دلداریت میدادم اونموقع دخترم خ ...

سلام حالادیدی من چی میکشم 😫😫الانکه سه سالو ۵ماهشه هنوزم شلوغه آروم نشده که هیچ بدترم شده اینم بگم فقط خونه خودمون اینجوریه هااااا اگه بریم جایی جیکشم درنمیاد همه میگن این کجاش شلوغه .

خدا بچه هاتو حفظشون کنه 💕💕💕

2738
صداشو ضبط کن قشنگ‌تر بعدا ک بزرگ میشه

امضات خیلی خنده داره😂😂😂😂

👙🚫چرا میگم لایک نکنید باز لایک میکنید؟مریضی چیزی هستید🚫     نظر شماهم محترمه پس بحث راه نندازید.مرسی اه😂    این ایموجی رو گذاشتم👙چون میدونم به بهونه این امضارو میخونی و میفهمی که نباید لایک کنی😑😑😑😑😑😑👎👎        
سلام عزیزم این تاپیکمو داشتم میخوندم دیدم از شلوغی پسرت شاکی بودی منم دلداریت میدادم اونموقع دخترم خ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...