2733
2734
باور کن آرایشگاه رفتن خیلی بده، اونم صورت، کشورای اروپایی و ببین با صورت پر از کک و مک یه رژ می زنن ...

من برای اولین بار عروسی یکی از نزدیکام برای میکاپ رفتم تاعمر دارم یادم نمیره.با اینکه همه میگن خوب شده بودی ولی اصلا استایل من نبود متنفرم ازینکه حالت که صورتم تغییر کنه

من برای اولین بار عروسی یکی از نزدیکام برای میکاپ رفتم تاعمر دارم یادم نمیره.با اینکه همه میگن خوب ش ...

منم فقط واسه عروسی خودم آرایشگاه رفتم ، عروسی جاریمم نرفتم، که همه میگفتن برو آرایشگاه میترکونیش عروسیه جاریه فلان😅 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای اولین بار عروسی یکی از نزدیکام برای میکاپ رفتم تاعمر دارم یادم نمیره.با اینکه همه میگن خوب ش ...

من خودم گاهی می رفتم ارایشگاه، اما جدیدا خودم آرایش ساده انجام می دم، اما دوست دارم موهامو برم ارایشگاه چون اصن بلد نیستم مو درست کنم😉

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2728

حالا بگین موهاتو نو چه جوری درست می کنین

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
دقیقا فکر میکنن هر چی بیشتر رو چشم کار کنن شیک ترن

😀😂

2740
دقیقا فکر میکنن هر چی بیشتر رو چشم کار کنن شیک ترن

شما متن ترجمه می کنی؟ چه جور یاد گرفتی؟ می سه بگی؟ اگه دوست داری اگه نه که نگو🙂