2737
2734
عنوان

برادرم همش میزنه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 35 پست
همینجا قبول شدم امسال

برو کلاسی چیزی سعی کن کمتر خونه باشی کمتر ببینش

تنها ک دیگ ب ذهنم میرسهرهمینه

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ما الان بیستوپنج شیش سالمون شده دیگ کتک کاری نمیکنیم ولی هنوز جایه ناخونام رو دستش مونده ینی می ...

من داداشام یه بارم بهم چپ نگاه نکردن ...یه بار داداشم سر زنش که بعد عقد فهمیدیم ازدواج سابق داشته....خواست سرمن داد بکشه بابام بلند شد یه سیلی بهش زد گفتم من هنوز زندم نمردما اینم یتیم نیست گمشو از خونم بیرون ...دیگه رفت تا شب برگشت حتی به روم هم نگاه نکرد ...باباتون باید جلوش وایسه   اینجوری بره که تو رو نابود میکنه

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2728
من داداشام یه بارم بهم چپ نگاه نکردن ...یه بار داداشم سر زنش که بعد عقد فهمیدیم ازدواج سابق داشته... ...

نه عزیرم من اونو میزنم طفلک یه حرف میزد گوشتشو میکندم البته کتکم میخوردما بعدم دعواهایه ما سر چرتو پرت بود بابام میگفت خدا شفاتون بده دخالت دیگه ای نمیکرد😂😂😂

نه عزیرم من اونو میزنم طفلک یه حرف میزد گوشتشو میکندم البته کتکم میخوردما بعدم دعواهایه ما سر چرتو پ ...

استاتر منظورم بود گلم...ایشالله خداپسرا رو به راه راست هدایت بکنه بلکه آدم شدن 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚