2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستش اكثرا التماس دعا دارن! 

من به حست که خیلیا گفتن قویه میخوام اعتماد کنم فقط

دوس دارم حستو بدونم در رابطه با زندگیم که چی قراره بشه

همین بخدا

میدونم از خیلیا ناراحتی ولی من واقعا به احساست نیاز دارم😟

خواهشمو رد نکن لطفا😔

عزيزم من واسه شما رو هم بخوام يگم حداقل تا هفته ديگ وقت ميخوام

باشه فقط یادت نره منو :)

من تو زندگیم خیلی اذیتم الان خیلی دوس دارم بدونم چی میشه

امیدوارم یه روزی بیای بگی بهم چی قراره بشه 

منتظرتم دوست مهربونم❤

2740
باشه فقط یادت نره منو :) من تو زندگیم خیلی اذیتم الان خیلی دوس دارم بدونم چی میشه امیدوارم یه روزی ...

عزيزم يه دخترخانومي كلي التماس و خواهش كرد 

تا رفتم تو كارش فهميدم از اين فنچولاست كه با يه پسر فنچول تر از خودش دوست شده! يعني نا اين حد عصباني و ناراحتم از اينجا 

اگه اومدم و وقت داشتم چشم

عزيزم يه دخترخانومي كلي التماس و خواهش كرد  تا رفتم تو كارش فهميدم از اين فنچولاست كه با يه پس ...

نه من فنچ نیستم خودت به اصلاح توی کار من وارد بشی شاید حس کنی که زندگیم چقدر وحشتناک بوده با اون آقا و چه اتفاقایی برام افتاده

و چقدر نیاز به یه همسر برای فرار از شرایط بد الانم دارم

ممنونم ازت بهترین :) ❤

@گلرخدو    

سلام‌خوبی عزیزم...شاید جوابمم ندی..ولی گفتم باخدا ..یه سوال دارم فقط تو خصوصی بپرسم دوست داشتی بعدش لغو بزن  ..لطفا  

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.