2733
2739
عنوان

خاطره ی اولین باری که پریود شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 8873 بازدید | 110 پست
اتفاقا بهش بگی بهتره تا از دوستاش ضد و نقیض بشنوه و بترسه گلم.۶ماه دیگه حداکثر کم کم بهش بگو.اگه اضا ...

اتفاقا دختر من قدشم خیلی بلنده منم از همین میترسم اابته من خودمم تپل بودم ولی ۱۵ سالگی پریود شدم اما خواهرم لاغر بود هنوز ۱۱سالش کامل نشده بود دختر عمش یک سال از این بزرگتره اونم یه کمی تپله قدشم خیلی بلنده اونروز دیدم سینه هاش دراومده ترسیدم یعنی ممکنه اینم سال دیگه اینجوری بشه والا من خودم این روزا رو تو دوران راهنمایی داشتم اون تاره میره سوم ابتدایی 

😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این هم بگم من روابط جنسی رو نمیدونستم چیه. اولین بار یه کتاب قدیمی خوندم داستان زندگی یه زن خراب. خی ...

موافقم👌

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2731

من..... روز تولدم به فنا رفت و تمام...... 

خیلی درد داشت یعنی داداشمم فهمید.... داداشمم مهربون میرفت برام نوار می گرفت... منو خیلی دوست داشت... الان زن گرفته منو الاغم حساب نمیکنه  😑☹️

خیلی بد بود منو داداشم  که یه سال ازم بزرگتره تو یه اتاق بودیم شب داداشم برق رو روشن کرد بره دست شویی میگفت پتو رو کنار زده بودم بعد دید تشک خونه جیغ بنفش کشید گفت مامان ،سنا دارها زش خون میاد زخمی شده رخت خواب خونی شده 🤣بعد مامانم ترسیده بود اومد تو اتاق دید پریود شدم منم بیدارشده بودم با جیق داداشم خیلی خیلی ترسیدم من بعد مامانم ساعت 4 شب بود منو برد تو اتاق بهم یاد داد 🤣 داداشمم خیلی دستشویی میره خیلی آخری داداشم مراقبم بود خیلی ترسیده بود نمیزاشت من کاری بکنم خیلی هوامو داره الان نگاه بهداشتی هامو اون می خره تازه این بار دومی بود که پریود شده بودم بار اول به کسی نگفتم چیزی رو....... بار دوم خودمم ترسیدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣