2737
2739
امیرحسین😃

😭😭😭😭😭😭 من اون نیستم😭😭😭😭😭😭😭

امیرحسین شوهرمه😐 

یکی از کاربرای دیگه هم عاشق پسری هستن که اسم اون پسر امیرحسین هست😭😭😭😭😭

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو مهسایی که درباره امیرحسین تاپیک میزدی؟

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
ترکید😐

تا ترکید رفرش کردم تاپیک جدیدت بیاد بالا ببینم چی شد😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
چرا خواهش؟ لینک بذار برای نی نی یار حذف تاپیک تازه کاربریتم بره تاپیکت میمونه

مونده

ولی دوست نداشتم شوهرم بفهمه

چون من از کاربریم خارج نمیشم معمولا

نگران بودم یکبار ببینع

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
تو مهسایی که درباره امیرحسین تاپیک میزدی؟

نه والا

من آنیسام 

امیرحسین شوهرمه😭😭😭😭😭😭😭😭

امشب اگه نکشتمش شانس میاره😭😭😭😭

مونده ولی دوست نداشتم شوهرم بفهمه چون من از کاربریم خارج نمیشم معمولا نگران بودم یکبار ببینع

الان برو سرچ کن نی نی یار حذف تاپیک

بعد برو توی پستش لینک تاپیکت بذار

که ردی هم نمونه.رااااحت

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2740
الان برو سرچ کن نی نی یار حذف تاپیک بعد برو توی پستش لینک تاپیکت بذار که ردی هم نمونه.رااااحت

ممنون

زیادن

دیگ ع مهم نیست

الان چک کردم کاربریم لغو شده

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
همونیکه در مورد هوو زده بود توبودی

من یه تاپیک زدم درباره هوو که درددل بود 

از داییم گفتم که زن دوم گرفت

حالا مثل اینکه یکی دیگه هم تاپیک زد و گفت برا شوهراتون زن دوم بگیرن😐

من یه تاپیک زدم درباره هوو که درددل بود  از داییم گفتم که زن دوم گرفت حالا مثل اینکه یکی دیگه ...

الان تو ناراحتی؟ بابا عین خیالت نباشه

تو تایپیک خودت مدیریت کن

چه زود خبر بهت رسوندن که کسی همچین تایپیکی زده

از دست این زنا

از بهشتم که انداختنمون بیرون

الان تو ناراحتی؟ بابا عین خیالت نباشه تو تایپیک خودت مدیریت کن چه زود خبر بهت رسوندن که کسی همچین ...

من چیکار تاپیک بقیه دارم

یکی از خانما چند دقیقه پیش تاپیک زد 

گفت لعنت به استارتر تاپیک هوو 

منم خیال کردم به من میگه😞 

من چیکار تاپیک بقیه دارم یکی از خانما چند دقیقه پیش تاپیک زد  گفت لعنت به استارتر تاپیک هوو&n ...

اها اونو میگی

فکرکردم صاحب تایپیک اون تویی

خب هرچی هس تو نگران نباش اون اصلا باتو نبوده

شب خودتو خراب نکن

2706