2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماه چندمی منم درومده متنفرم ازشون ولی میترسم رنگ نمیکنم

هفته 36ام،خیلی بی ریخت شده بودم

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
من که کلی ارایش کردم لنز و سایه و .... از نوک دماغم در اومد با این شوهر 

چیشد مگه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چیشد مگه

یه خوراک لوبیا بود توش نون زدم دادم به دو تا سگ دارم خوردن اومد گفت خوراک لوبیا کو گفتم برا خودمون بریم از بیرون غذا سفارش بدیم بعد یهو شروع کرد اربده زدن فک کن سر یه خوراک لوبیا همش گفتم ببخش نمیدونستم دوس داری خب برو مغازه یا من میرم بخرم باز داد و بی داد و هوار منم داد کشیدم تحمل این زندگی گوه و ندارم نمیخوامت 

2738
یه خوراک لوبیا بود توش نون زدم دادم به دو تا سگ دارم خوردن اومد گفت خوراک لوبیا کو گفتم برا خودمون ب ...

اوووففف سر ی غذا دعواتون شد... همیشه اینجوری زود جوش میاره؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه

چی بگم عزیزم خودتو ناراحت نکن