2733
2739

من ی سری به مادر شوهرم گفتم فاکتور نیم ست سرعقد فقط نیم ست داد و دیگه هییجییی بقیه عیدی هارو پول داده گفتم فاکتورشو بده احساس مالکیت کرد و نداد ! دلم میخواد پسش بدم انقدرم زشته نیم ست

💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیدم عزیزم..چرامهریه نمیتونم بگیرم؟تاقرون آخرشومیگیرم

ایشالا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
من میگم کار درست دروغ نگفتنه! اصلا مال حلالش باشه هم اساس دروغ مشکل داره

شما درست میگی ولی وقتی داره حق ادم خورده میشه و میگن فقط چون اون مال تعویض نشده باید پسش بده ب مردی ک بدهکاره خیلی سادگیه که ادم پولو ب دست خودش بده و با پا بدوه دنبالش تا موهاش سفیدشه. قانون مشکل داره ولی مرد خودش میدونه داره حق زن رو بالا میکشه و حقشه اینطوری ازش کنده شه

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی