2737
2734
عنوان

دوستاي خوب من💕 عيدتون مبارك بيايد عيدي هاتون و تقديمتون كنم💕

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 70 پست
لطفا برای  نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین منم اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی می خونم

اي جانم، ايشالا كه هركي دلش ني ني ميخواد زود زود حاجتش و بگيره و دامنش سبز بشه. به قول دوستمون ايشالا كه خدا به هركي ميده سالم و صالحش و بده، الهي آمين🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من حاجت دارم 😢واسع منم دعا کن

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2731
انشاالله شما هم که دلتون انقدر پاکه خدا حاجت ها و دعاهاتون رو مستجاب کنه

ميگن خدا به دعاهايي كه در حق همديگه مي كنيم زود جواب ميده. از ته دلم از خدا مي خوام به آرزوت برسي💕💕 

2738
ايشالا به حق جدم حاجت روا بشي عزيز دلم😘😘🙏🏻

مرسی عزیز دلم سید جان دعا کن منم رو سفید بشم🙇‍♂️

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
چشم الهي كه هميشه رو سفيد باشي دوست خوبم❤️

فداتم ک مهربونم