2733
2734
عنوان

کسی مشکل کوتاهی قد فرزندش رو داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26431 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام پوپک جون منم همین مشکلو دارم دخترم سه سالشه قدش باید حداقل 94 باشه ولی 91 نمیدونم چ کار کنم

سلام گلم خوبی دختر منم الان سه سالشه قدشو گرفتم اینبار ۹۱ اومد الان دختر شما دیگه بزرگ شده .میشه بگید قدش چطوره؟ من خیلی نگرانم

پوپک جون یادت می یاد 1 سالگی قد پسرت چقدر بود؟؟ قد دختر منم خیلی کمه. قد موقع تولدش 50 بود ولی 1 سال ...

سلام هستی جان دختر منم دقیقا همینطور هست شما چ کاری انجام دادین واسش ؟الان قدش بلند هست؟

سلام گلم خوبی دختر منم الان سه سالشه قدشو گرفتم اینبار ۹۱ اومد الان دختر شما دیگه بزرگ شده .میشه بگی ...

سلام میشه قد دخترتون روبگید الان چندوقتشه دخترمنم کوتاهه

تون 

2740

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

سلام گلم خوبی دختر منم الان سه سالشه قدشو گرفتم اینبار ۹۱ اومد الان دختر شما دیگه بزرگ شده .میشه بگی ...

سلام

ببخشید عزیزم الان قد دخترتان رشد مناسب داشته؟چقدر هست؟آیا اقدام خاصی واسه رشد قدش کردین؟

بهترین جایگزین شیر مادر برای نوزاد شیر بز هست دکتر میگفت تنها شیری که خواص شیر مادر رو داره فقط شیر بز هست علاوه بر شباهتش به شیر مادر حدود 96 درصد املاح و پروتین و مواد معدنی داره شیر بز ضد آلرژی هم هست برای بچه هایی که به شیر گاو آلرژی دارن بهترین جایگزینه علاوه بر این موارد برای بچه های کم وزن و بدغذا هم خیلی مفیده حتی میشه شیر بز رو از بدو تولد جایگزین شیر مادر کردقد بچه ها به خوبی رشد میکنه همان طور که در زمان قدیم هم شیر بز رو جایگزین شیر مادر میکردن برای بچه هایی که بی مادر بودن من که خیلی راضی هستم اگر تهران هستید میتونید شیر لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید تو گوگل تا بهترین جایگزین شیر مادر رو پیدا کنید

سلام فقط و فقط شیر بز کافیه خواص شیر بز رو رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید بهترین دارو برای کم خونی، آلرژی، دیابت ، سیستم ایمنی و هزار چیز دیگه هست اگه تهران هستید یه مزرعه اطراف تهران هست که همه فصلها شیر داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش می اد شیر بز بهترین ماده غذایی برای افزایش قد هست