2733
2734
یه خانمه چی؟؟؟مشکل شوهرش چی بود؟؟؟بااسنا؟؟یاسمنا؟؟

خخخ میگم با اینا جواب گرفت ینی خرنوب و پودر لقاح اسمشو بزن تو گوگل کامل راجبش تحقیق کن 

مشکل شوهرش اسپرم صفر بود

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم داره کلومفین میخوره دکترشم گفته برید طبیعی اقدام کنید 

از طرفی دکتر خودم گفت با این مورفولوژی اصن اقدام نکن باز سقط میشه 

نمیدونم انقدر در مونده و بی پناه شدم 

نمیدونید سر دوتا قبلی بی بی چک مثبت میشد انقدر خوشحال میشدم نیر نیاز دعا چله زیارت اما سر یکی دو هفته پری میومد 

کاملا افسردگی گرفتم 

این زمان لعنتیم نمیگذره تا داروهای همسرم تموم بشه و خودم هم کیستم رفع بشه ببینم چیکار کنم 

نگاه و حرفای دیگرون دیگه امونمو بریده 😥😥😥😥

من بلاخره باردار شدم و این معجزه رحمت الهی است چون خدا ارحم الراحمین است و من بنده حقیرش. با توکل و توسل به امام حسین و علی اصغرش تیکرم در عرض یکماه حقیقی شد یعنی اقا خیلی بزرگه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیادو پرچمدار اقا باشه .السلام علیک یا ابا عبدالله .  
2728
خخخ میگم با اینا جواب گرفت ینی خرنوب و پودر لقاح اسمشو بزن تو گوگل کامل راجبش تحقیق کن  مشکل ش ...

درموردخرنوب میدونم...ازکجاتهیه کنم؟تازه اقام یا دارو H80خریده خودش تحقیق کرده وخریده.ولی خرنوب بنظرم خوبه ولی پودرلقاح تازه شنیدم

درموردخرنوب میدونم...ازکجاتهیه کنم؟تازه اقام یا دارو H80خریده خودش تحقیق کرده وخریده.ولی خرنوب بنظرم ...

پودر لقاح بوی منی میده خیلی شدید بوشو میده

برا اسپرمم عالیه خودتم بخور برا تخمدانت

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
همسرم داره کلومفین میخوره دکترشم گفته برید طبیعی اقدام کنید  از طرفی دکتر خودم گفت با این مورف ...

عزیزم....ولش کن مردم رو...منم مث توام.من شرایطم بدترازتوام هس خیلی تنهام شوهرم نیس هر۳۰روز میاد.اخلاقم گندشده.همش باهاش کل کل میکنم.تاثیرات تنهاییه...الانم خداکریمه ان شاالله دامنت سبزبشه

2738
عزیزم....ولش کن مردم رو...منم مث توام.من شرایطم بدترازتوام هس خیلی تنهام شوهرم نیس هر۳۰روز میاد.اخلا ...

اخه میترسم دیر بشه ذخیره ام تموم بشه 

چرا ما نمیتونیم مثل ادمای دیگه به خواستهامون برسیم ۳۳ سالمه خدا همه چیو انقدر دیرو با عذاب بهم داده که دیگه ذوقی برام نمونده الانم که این درد بی درمون یقمو گرفته 

چرا خدا رحم نمیکنه بهمون 😥😥😥

من بلاخره باردار شدم و این معجزه رحمت الهی است چون خدا ارحم الراحمین است و من بنده حقیرش. با توکل و توسل به امام حسین و علی اصغرش تیکرم در عرض یکماه حقیقی شد یعنی اقا خیلی بزرگه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیادو پرچمدار اقا باشه .السلام علیک یا ابا عبدالله .  
عزيزم درخواست دوستيمو قبول كن

قبول کردم عزیزم

اینقدر کسایی بودن که در اوج ناامیدی حاجت گرفتن...بعضی موقع ها با خودم میگم اینقدر ناامید بشم که خدا دلش به رحم بیاد...ولی نمیدونم چرا هیچ وقت اونقدر ناامید نمیشم که قید همه چی رو بزنم...انشاالله به زودی خدا به همه مون نظر کنه

خانمی شما ‌قبلا میکرو شده بودین

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706