2737
2734
عنوان

اخرین سونو بارداری هفته چندمه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28219 بازدید | 28 پست
نه دیگه هفته پیشم که ۳۶ هفته بودم ویزیت شدم دیگه سونو جدید ننوشت. الان ۳۷ هفته ام

بسلامتی..والا سر درنمیارم امروز گفت جواب این سونو رو برام بیار واسه چسبندگی جفتت هس زنگ زدم یه جا گفت دویست تومن.حالا نمیدونم اینو بدم بازم اخراش باید بدم یانه چون گفت اخرین سونوهس ولی تازایمانم مونده احتمالا سی وشیش هفته یکی دیکه باید بدم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من گف ۲۴ و زیاده     حالا چارشنبه قراره برم سونو از معده و مری نینی    

اره زیاده مگه چی خوردی😂نترس توکل بخدا به من گفت14نرماله ولی یازده هم بدنیس اما من باید تامیتونم مایعات بخورم شما کمتر آب بخور نمکم قطع کن

2731
ببخشید بعد آنومالی بازم سونو هس مگه؟یبار؟

اره سی هفته و سی وشیش حالا بازم بعضیا مینویسن یکی دیگه باید انجام بدی

اره زیاده مگه چی خوردی😂نترس توکل بخدا به من گفت14نرماله ولی یازده هم بدنیس اما من باید تامیتونم مای ...

اره نمک زیاد خوردم و مایعات هم فقط دلم اب میخواددوالا ویارم وحشتناک بود تازه خوب شدم میتونم بخورم اونم گف ابت زیاده خطر داره خیلی نگرانم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اره زیاده مگه چی خوردی😂نترس توکل بخدا به من گفت14نرماله ولی یازده هم بدنیس اما من باید تامیتونم مای ...

ببخشید وزن نینی چقد گف ۳۰ هفته

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اره نمک زیاد خوردم و مایعات هم فقط دلم اب میخواددوالا ویارم وحشتناک بود تازه خوب شدم میتونم بخورم او ...

نترس منم کمبود خیلی رعایت کردم انقد مایعات خوردم که یازده رسیدچون کمشم خطرناکه.هندونه نخور نمک م قطع کن ایشالا چیزی نیس

2738
یک کیلو وپونصد

منم نینیم ۱کیلو ۵۰۰ گف خداروشکر وزنشون خوبه ان شاءالله سالم بیاد بغلت 

منم نینیم ۱کیلو ۵۰۰ گف خداروشکر وزنشون خوبه ان شاءالله سالم بیاد بغلت 

ممنون گلم همینطور نی نی شما.اره دکترگفت وزنش خوبه

بسلامتی..والا سر درنمیارم امروز گفت جواب این سونو رو برام بیار واسه چسبندگی جفتت هس زنگ زدم یه جا گف ...

پس همینکه دکترت بهت داده انجام بده. بعد از اونم اگه گفت نیازی نیست نده. به دکترت اعتماد کن. اگه مشکلی باشه خودش سونو جدید مینویسه

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤