2733
2734
عنوان

بی قراری بچه ی چهارماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 36 پست
حریره بادام یکم سنگینه برای الان. آخه سیر نمیشد گفتم باز سرلاک یکم ته دلش نگه میداره. من یبار صبح به ...

اره سنگینه .نده خانوم،گریه بخاطر دلدردش،استا نده،عرق نعنا یک قاشق و یک تکه نبات سفید و ۵ قاشق آب بجوشون نبات مایع شد بریز شیشه شیر بخوره شب راحت میخوابه راستی صدا سفید دانلود کن وقت خواب گوش کنه آرامش بخشه

مادر سه دختر و یک پسر 

سلام عزیزم شما متوجه شدی مشکل دخترت از چی بود ؟؟؟چون دقیقا دخترمنم الان چهارروزه واکسن زده وهمین علایموداره کلافه ام کرده 😭

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم شما متوجه شدی مشکل دخترت از چی بود ؟؟؟چون دقیقا دخترمنم الان چهارروزه واکسن زده وهمین علا ...

سلام خانمی... 

ببین واکسن چهارماهگی برابچه ی من خیلی سخت گذشت البته فرق دارن بچه ها, ولی الان تجربم بیشتر شده حس میکنم, دلش درد میکنه, گاهی گوشش, گاهی دندوناش, واینکه بلدم نیست بخوابه ایناهم نمیزارن, یمدته ننوبستیم توخونه خیلی بهترمیخوابه, یکم هم کولیک ایزش بده دل دردنکشه, گوش درد و دندون روهم اگه حس کردی داره درمان خونگی کن, خلاصه بخوابونش فقط تایادش بره همه چیز

سلام خانمی...  ببین واکسن چهارماهگی برابچه ی من خیلی سخت گذشت البته فرق دارن بچه ها, ولی الان ...

مرسی که جواب دادی گلم .اره ازماهم برای واکسن خیلی اذیت شد.الان نی نی شما چندوقتشه؟

2728
مرسی که جواب دادی گلم .اره ازماهم برای واکسن خیلی اذیت شد.الان نی نی شما چندوقتشه؟

خواهش عزیزم. واکسن شش ماهگیش درعوض خیلی عالیه, هیچی نفهمید بچم. خداروشکر. الان دقیقا 28هفته شه

خواهش عزیزم. واکسن شش ماهگیش درعوض خیلی عالیه, هیچی نفهمید بچم. خداروشکر. الان دقیقا 28هفته شه

خداکنه برای منم عالی باشه.خدابراتون حفظش کنه