2737
2739
عنوان

دل شکسته💔💔 (لطفا همه جواب بدین خصوصا اقایون)

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 29 پست
فعلا دغدغه ی من حس اونه ب چیز دیگه ای فکر نمیکنم

چرا باید فکر یه پسر تنوع طلب و هوس باز تو کله تو باشه آخه دختر؟؟

حیفی بیشتر به خودت اهمیت بده

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم و میدونم اگه دوستت داشته باشه درگیری ذهنی براش ایجاد میشه که یوقت بهش بگم دوستت دارم جوگیر بشه و بگه نه.  یه مورد دیگش اینه که ممکنه فک کنه عاشق یکی دیگه هستی یا پارتنر داری و این نمیذاره جلو بیاد  اینم بگم پسرا اگه عاشق دختری باشن و این فکرا ب سرش خطور کنن ممکنه هیچ وقت ب دختره نگن. ولی تو بهتره با رفتارت بهش نشون بدی دوسش داری   یا ممکنم هست خجالتی باشه و نتونه بهت بگه . 
پسر بدیم نیس اهل رابطه های اونجوری نیس

عزیزم رابطه اینجوری یا اونجوری فرقی نداره اگه دختر بازه مدام با یکیه دورشو خط بکش چون یه مدت باهات می مونه بعد ولت میکنه مثل دوست دخترایه قبلیش،دوست دخترایه قبلیشم فکر میکردن این آقا پسر عاشقشونه بهشون وعده وعید ازدواجم داده مطمئن باش، پسرا خیلی هفت خط تر از این حرفان

2728
یعنی یه پسری که دوست دختر داره زیاد هم داره رو بهش علاقه مند شدی  این رو از من داشته باش بعضی ...

خب اخه ب نطر من پسری ک تجربه ی دوستی قبل ازدواج نداشته همیشه این عقده تو ذهنش هس ک جوونی و خوشگذرونی نکرده ( اینو با توجه ب حرفای نی نی سایتیا میگم)

و دوستی با دخترای دیگه باعث میشه قدر من ک اهل دوستی نبودمو بدونه شاید ب خاطر همین ب نظر میاد علاقه مند باشه

من پسرم و میدونم اگه دوستت داشته باشه درگیری ذهنی براش ایجاد میشه که یوقت بهش بگم دوستت دارم جوگیر ب ...

اهان ممنون

ولی خجالتی نیس خیلی هم پرروه ولی کلا تو هر جمعی ک باشم رفتارش عوض میشه و سربزیر و کاملا بیتوجه ب دخترای اطراف 

موقعی ک مم نباشم تو جمع بچه ها میگن سلام و احوالپرسی میکنه باهاشون

بله من خودم از ی دختری خیلی خوشم اومد ولی چون همیشه فک میکردم پارتنر داره یا عاشق کسی دیگس هیچوقت جلو نرفتم و بهش نگفتم  چون دخترا تا فهمیدن یکی دوسشون داره شروع میکنن کلاس گذاشتن و محل ندادن در صورتی که ما پسرا مغروریم  و نمیخوایم ب غرورمون لطمه ای وارد بشه 

2738
اهان ممنون ولی خجالتی نیس خیلی هم پرروه ولی کلا تو هر جمعی ک باشم رفتارش عوض میشه و سربزیر و کاملا ...

خب پس ممکنه دوستت داشته باشه ولی رفتار تو نذاره که بهت بگه. باهاش مهربون باش و صحبت کن ب بهونه های الکی اونوقت جرات پیدا میکنه بهت بگه قیافه نگیر براش که از دستش میدی 

خب اخه ب نطر من پسری ک تجربه ی دوستی قبل ازدواج نداشته همیشه این عقده تو ذهنش هس ک جوونی و خوشگذرونی ...

اول از همه اینکه این چیزا رو تفکیک جنسیتی نکنید اگه همه پسرا حق دارن قبل ازدواج دوس دختر داشتن باشن،همه دخترام همین حقو دارن،تازه دختری که قبلا دوس پسر داشته یا نداشته فرقی باهم ندارن اینکه خودتونو برتر بدونید فک کنید این موضوع یه آپشنه که شوهرمون قدرمونو بدونه سخت در اشتباهید،دختر میشناسم قبل ازدواج با کسی دوست نبوده الان ازدواج کرده شوهرش اصلا آدم حسابش نمیکنه دخترم میشناسم قبل ازدواج دوس پسر داشته الان که ازدواج کرده شوهرش قدرشو میدونه،قدر دونستن برمیگرده به سیاست زنونه و پیدا کردن رگ خواب شوهر نه این چیزا

یعنی یه پسری که دوست دختر داره زیاد هم داره رو بهش علاقه مند شدی  این رو از من داشته باش بعضی ...

من واسه دوستی نمیخوامش اونم منو واسه دوستی نمیخواد چون میدونه ب هیچ وجه اهلش نیسم 

جدای از این شما ک اقا هستین لطفا ج سوالمو بدین

خب اخه ب نطر من پسری ک تجربه ی دوستی قبل ازدواج نداشته همیشه این عقده تو ذهنش هس ک جوونی و خوشگذرونی ...

به اینم فک کن خب کسی یه چند تا دوست داشته خب با هرکدام خوبی ها و بدی هایی داشته و راحت هرکدام نخواسته رو عوض کرده 

احتمالا رابطه فیزیکی هم داشتن  (حالا نمیگم جنسی)و خب این ها هم باعث میشه فرد تفکرش شکل بگیره روی پایه ی بی مسولیتی و عشق و کیف و حال با گزینه های بهتر (مثلا تا کم و زیادی پیش اومد یکی رو رها کنه بره با یکی دیگه یعنی بی مسولیتی) 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
به اینم فک کن خب کسی یه چند تا دوست داشته خب با هرکدام خوبی ها و بدی هایی داشته و راحت هرکدام نخواست ...

اره اینم هست

اما اکثر اقایون تا قبل ازدواجشون دوس دختر داشتن بازم من در جریان دوس دختر داشتن اون هستم اما مثلا تو ی خواستگاری سنتی هیچ کس خودشو لو نمیده

اره اینم هست اما اکثر اقایون تا قبل ازدواجشون دوس دختر داشتن بازم من در جریان دوس دختر داشتن اون هس ...

بله موافقم ولی خب هستن کسایی که نداشتن یا نحوه ارتباطشون شاید کمتر بوده

به هرحال این مورد رو شما قطعا میدونید که داشتن 

حالا انتخابش با شماست ارزیابی کنید چقدر میتونه متعهد بمونه و مسولیت پذیر باشه 

(متعهد بودن به همسر بسیار مهم هست چیزی که تو تاپیک ها خیلی باهاش مواجه میشین که خانما میان و از مشکلاتشان میگن)

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2706