2733
2739
عنوان

دختری/پسری که انگشتر توی انگشت چهارم دست چپش داره یعنی ازدواج کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 29 پست

نه همیشه که نشونه ازدواج نیس

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دوستان همون انگشت حلقه مد نظرمه. اینم عکس نمونه:

چه عکس واضحی! 

انگشت حلقه اس دیگه بله ایشون متعهده حالا یا با ازدواج یا هرچی... ولی احتمالا انگشتر نشونشه که نگین داره انقد 

وااا چرا انقدر برات عجیبه خب فرق میکنه دیگه

یه دستت انقدر از یه دست دیگت گنده تره ک انگشترت تو همون انگشت یه دستت میره تو اون یکی نمیره؟؟؟؟؟ 

خدایا چه چیزایی میشنوه ادم تو این سایت! 

باشه عزیزم من نمیدونستم اینجوری هم ممکنه شرمنده 

یه دستت انقدر از یه دست دیگت گنده تره ک انگشترت تو همون انگشت یه دستت میره تو اون یکی نمیره؟؟؟؟؟&nbs ...

نههههه در این حد که نه😂😂😂😂😂خیلیییییییی کوچولوتر از این حرفا مثلا تو انگشت سمت چپ اصولا خیلی کم لق میزنه اما تو‌دست راست بهتر وایمیسته

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭

اگه خارج بود آره اونجا حتما حلقه میندازن خخخخ 

ایران متاهل ها حلقه نمی‌ذارن ک بگن مجردن

مجردا حلقه میندازن ک بگن متاهلن 

مودونم بی ربط بود همین جوری محض خالی نبودن عریضه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706