2733
2739
همه چيز که با عقل جور در نمياد به معني غلط بودن نيست يه چيزايي ماوراييه, شانسيه, مثلا طي الارض هم با ...

عزیزم طی الارض ک گفتی واقعا وجود داره اما اخه مگه میشه بخاطر اسم زن و مرد از هم جدا بشن؟!  

میشه روایتی ک میگن لا اله الا الله باعث فقر میشه رو منبعشو بگی برا منم جای سوال شد

عزیزم طی الارض ک گفتی واقعا وجود داره اما اخه مگه میشه بخاطر اسم زن و مرد از هم جدا بشن؟!   می ...

من چيزي که ديدم و هم شنيدم رو گفتم. حالا اينا جدا شدن ممکنه يکي ديگه يجور ديگه بوده باشه 

من روايت رو دقيق از يک کتابي خوندم و ندارم الان و مطمينم بهش... ادم که درباره روايت و ذکر خدا از خودش نميگه که. 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم طی الارض ک گفتی واقعا وجود داره اما اخه مگه میشه بخاطر اسم زن و مرد از هم جدا بشن؟!   می ...

نه عزیزم اتفاقا از روایات پیامبر و ایمه هست که در طول روز زیاد لااله الاالله بگید تا توحید تو وجودتون نقش ببنده..این چیزایی که درمورد اینها میگن؛ همش بخاطر اینه که ما از مناسک دینی مون و...دور بشیم و خیلی از عادات اسلامی رو ازبین ببرن

همه چيز که با عقل جور در نمياد به معني غلط بودن نيست يه چيزايي ماوراييه, شانسيه, مثلا طي الارض هم با ...

عزیزم اتفاقا کارشناس مذهبی تو tv میگفت اینجور چیزا خرافاته...مثلا من خودم چله زیارت عاشورا رو زیاد شنیدم ..ولی اصلا اینطوری نیست...خودم چله گرفتم چندبار..مامانمم همیشه میخونه؛ سنگینی که میگن مثلا بخاطر این دعا به وجود میاد؛ اصلا همچین چیزی نبوده

2731
عزیزم اتفاقا کارشناس مذهبی تو tv میگفت اینجور چیزا خرافاته...مثلا من خودم چله زیارت عاشورا رو زیاد ش ...

ان شاالله که نباشه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
اره خودمم رو تلفظش یکم مشکل دارم اما دوس دارمش البته قطعی نیس در مورد اسم تانیا هم بگم من اصلا نمیخا ...

ترنم که نه مذهبیه نه اسم ائمه‌س...طاها هم همینطور...

اسم مذهبی از نظر خیلیا همون اسامی امامان و پیامبران و ... و القابشون هست نه اسمی که از تو قرآن پیدا بشه یا عربی باشه...چون هر گِردی گردو نیس و هر اسم عربی‌ای مذهبی نیس..

فاطمه‌،زهرا،طهورا،رقیه،مطهره،طاهره،زینب،حلیمه،مریم،نرجس یا نرگس،ماریه،مهدیه....

حسن،محمد،ابراهیم،یوسف،یونس،حسین،مهدی،هادی،امیر

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
حالاایرانی مدنظریکی باشه اشکال نداره چندوقت پیش رئیس ثبت احوال گفت دوتادوقلورواجازه دادن محمدداریوش ...

وااای من خیلی با این کار مشکل دارممم تکلیفشون با خودشون معلوم نیس...واقعا مسخرس...

من علی‌رهام،محمدسان،علیسان،فاطمه‌بهار،فاطمه‌عسل و.... اینا هم شنیدم که واقعا زشته

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
2738
اتفاقا طاها و یاسین و...جز اسامی مذهبی هستن

طاها و یاسین بار مذهبی ندارن..و حتی اشاره شده چون حروف مقطعه نذارید...مثل حا میم...واقعا بی معنیه که رو بچه بذاریم..مذهبی هم نیس...اگه هر کلمه‌ی قرآنی یا عربی بخواد مذهبی باشه تکذبان و بقره و... هم باید مذهبی باشه دیگه...