2737
2739
عنوان

باردارا و مامانا بدویید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 37 پست

عزیزم دمیترون میخوری؟؟خوب میکنه تهوع رو من خودمم داشتم دمیترون خوبم مبکنه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چای نعناع .چای زنجبیل خیلی خوبه یا زنجبیل یه تکه دم کنی ولی مقدارش کم باشه معده رو آروم میکنه .ویتام ...

دیشب قرصشو خوردم بالا آوردم

ی روز در میون هم امپولمو میزنم

و فرقی نکرده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
عزیزم دمیترون میخوری؟؟خوب میکنه تهوع رو من خودمم داشتم دمیترون خوبم مبکنه

اره ولی نمیشه همیشه خورد

چون ب شدت یبوست میاره

و من همیشه تهوع دارم

نمیتونم انقد دمیترون بخورم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اره ولی نمیشه همیشه خورد چون ب شدت یبوست میاره و من همیشه تهوع دارم نمیتونم انقد دمیترون بخورم

اره یبوستش بده منم دیشب خوردم وامشب حالم بدشده ولی نمیخورم من شبا فقط حالت تهوع دارم

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

استارتر من اونقدر ويار و تهوعم شديد بود كه هفته ٦ تا ١٠ حدود ١٢ كيلو كم كردم. روزي ٦-٩ بار بالا مي آوردم. و هفته اي يه بار بيمارستان بودم تا آب و ويتاميناي بدنم جايگزين شه... خيلي روزاي سختي بود... 

حدود هفته ١٢ كم شد.. تونستم آب و شير و بعضي غذاهاي سبك رو بخورم... ولي تا آخر حاملگي بام بود و تموم تموم نشد. 

در ضمن قرص دميترون تو اون اوايل هيچ فايده اي نداشت...فقط ماه ٤-٥ اينا اثر كرد... 

فقط حواست باشه مايعات كافي وادر بدنت شه.. فشارت پايين نباشه...

2740