2737
2739
عنوان

چي كار كنم كه خودمو اصلاح كنم؟ مادرشوهرم واقعا خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 24 پست
شوهرمم گفت باشه من بهشون ميگم به تو جيزي نگن اگه گفتن اصن ب*رين به بابام اينا بعدش كه عصبانيتم خواب ...

اثرات نی نی سایته یا همش حرف خیانته یا جاری فصول یا مادر شوهر فلا یا شوهر فلان شده،گند زدن تو باورای جوونامون اسم ازدواج میاد حالشون بهم میخوره

اونایی هم که شوهر دارن اینجور

واقعا گندشو در آوردن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا قلبا دوسش دارم

سعی کن نیمه پر لیوان رو ببینی اگه ذاتا خوبن و جدیدا بهت میگن این کارو کن اون کارو نکن یا خودت بندو یه جا آب دادی یا شوهرت چیزی جلو خانوادش از تو گفته. به هر حال یه مدت ب حرف مادرشوهرت شوهرتو تو مشت بگیر شوهرت ک قبولت داشته باشه بقیه هم قبولت دارن

2728

خدا حفظش کنه خیلی دوست داره کلا زن به این ماهی

من پیشنهادم اینه از نی نی سایت بری وگرنه هیچ مادرشوهری نمیگه سیاست یاد بگیر و پسرمو تو مشت خودت بگیر  زندگیتو بخاطر یه سایت مجازی خراب نکن

امروز یه جعبه شیرینی و یه کادو بگیر برو پیششون

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
اثرات نی نی سایته یا همش حرف خیانته یا جاری فصول یا مادر شوهر فلا یا شوهر فلان شده،گند زدن تو باورای ...

خيلي بد شدم دقيقا هم از وقتي همش تو تاپيكاي اين مدلي هستم اينجوري شدم يه مدت بايد بذارمش كنار

خيلي بد شدم دقيقا هم از وقتي همش تو تاپيكاي اين مدلي هستم اينجوري شدم يه مدت بايد بذارمش كنار

نرو تو تاپیکاشون ولش کن بابا زندگیتو اینجوری خراب نکن،به خودت برس همسرت اومد بوسش کن بغلش کن ازش عذر خواهی کن بگو یکم اعصابم خورد بود،چون اون اگه به خوانوادش بگه رابطه خوبت با مادرشوهرت خراب میشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
خدا حفظش کنه خیلی دوست داره کلا زن به این ماهی من پیشنهادم اینه از نی نی سایت بری وگرنه هیچ مادرشوه ...

اره كلا من از خانواده شوهر شانس اوردم ولي از خود شوهر نه 

بايد ديگه نيام اينجا فكركنم ولي لامصب برام خيلي سايت جذابيه

اره كلا من از خانواده شوهر شانس اوردم ولي از خود شوهر نه  بايد ديگه نيام اينجا فكركنم ولي لامص ...

برو جاهای دیگه خودتو سرگرم کن 

من کمتر به تاپیک های خیانت و داستان زندگی سر میزنم 

بیشتر جنبه فان و سوالات میرم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.