2733
2734
عنوان

بچهاا شوهرم سر ظهری اومد خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 52 پست
اره راست میگی یادم اومد  تو بچگیم  یه نفر خالم و جادو کرده بود  یه چیز اورده بود تو خ ...

من خودم فک میکنم زندگیم جادوشده،مخصوصادخترم بامن مثل غریبه هارفتارمیکنه،ولی ادراروامتحان نکردم یعنی حوصله نداشتم 

من خودم فک میکنم زندگیم جادوشده،مخصوصادخترم بامن مثل غریبه هارفتارمیکنه،ولی ادراروامتحان نکردم یعنی ...

مادر  شوهرت  بچه رو میبرد  پیش خودش  همونی  شما

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر بزرگتو

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من خودم فک میکنم زندگیم جادوشده،مخصوصادخترم بامن مثل غریبه هارفتارمیکنه،ولی ادراروامتحان نکردم یعنی ...

بابا ول کنین این حرفای خاله زنکیو جادو جمبل چیه تو چه عصری دارین زندگی میکنین آخه با ادرار التماس تفکر واقعا 

2731

زهرا خانم من همه تاپیکات خوندم مث رماناست داستانت خیلی نگرانت شدم حتما حتما از خودت خبر بده با شوهرت صحبت کردی بیا بگو دلیل رفتارش چی بوده امیدوارم همه چی درست بشه دوباره زندگیتون مث قبل بشه

@haniyegoli ‍ @ساغرسابق۱۳     @پناه3     قربون دل مهربونتون بشم

عزیزک ایشالا زود مشکلت حل میشه حالا که اومده خونه کم کم دهنشم باز میشه 

به خودت برس حسابی غر غر هم نکن

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️