2737
2734
عنوان

یه عالمه انجیر دارم چیکارشون کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28888 بازدید | 40 پست
مربا درست کن خیلی خوشمزه میشه...برای نگهداریشم چون زیاده تو ظرفای کوچیک دربسته بزار ...بزار تو فریزر ...

با انجیر سیاه هم میشه مربا درست کرد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیره انجیر درست کن اول انجیر با مقداری اب بپز بعد داخل یه پارچه توری بریز ابشو خوب بگیر بعد بزار بجو ...

ممنون عزیزم

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
رب انجیر داروییه به درد یبوست میخوره بجوشون له کن صاف کن بذاز تو یخچال یک قاشقش راه میندازه شکمو چ ...

اینم خیلی خوبه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2731
دقیقا چجوری درست میشه؟   دخترم بیشتر وقتا یبوست میشه بدردش میخوره

اب یکم بریز توش بذار بجوشه کامل پخته بشه بعد با کفگیر لهش کن بذار سرد بشه صاف کن بازم بذار بجوشه تا غلیظ بشه

یک قاشقش برای یبوست بزرگا قاشق یک ق چایخوری برای بچت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
ببین انجیر خشک بازار از سر درخت خشک میشه تقریبا بهد میریزه زیر درخت بعد جمع میکنن بعد یک  چند ر ...

گاز مخصوص انجیر چیه عزیزم؟

مضر نیست؟

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
من توضیح دادم مامانم همیشه درست میکنه

پس یکمیشو خشک میکنم بقیشم شیره درست میکنم.  ممنون عزیزم

2738
اب یکم بریز توش بذار بجوشه کامل پخته بشه بعد با کفگیر لهش کن بذار سرد بشه صاف کن بازم بذار بجوشه تا ...

ممنون گلی.  این شربت و شیره انجیر خیلی روش خوبی بود مرسی گفتین