2737
2739
عنوان

مهم ترین وبیخودترین مسئله ای که سرش دعواکردین باشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 56 پست
مهمترین من بچه میخام شوهرم نمیخاد بیخودترینش یادم نی دعوامون فقط،بخاطر بچه س ک اقا بچه نمیخاد از،هم ...

خب شماباردارشودیگه کاری نمیتونه انجام بده که ....این حق شماست نمیتونه دریغ کنه ازت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شرایط طلاق دارم ولی بخاطر حرف مردم موندم 

شاید منم داشتم نمیرفتم 

تصمیم گرفتن سخته خداييش 😳

شانسمون همينه باید بسازیم 

کاشکی فقط يه چيزي بشه قدر بدونن 

حتی شده بمیرم راحت شه از دستم که انقد عذابم نده

هیچ
2728

هیچ وقت یادم نمیره شوهرم یه شمش خارجی طلا گرفته بود برام نمیدونیدچه دعوایی راه انداختم که ببر پس ش بده ما الان هزار جوره مشکلات داریم آخه ورشکست شده بودیم وتازه نوپا شده بودیم وکمی مشکلات مان حل شده بود واون به پاس تشکر از زحمات من رفته بود اینو خریده بودخلاصه رفت پس داد والان دورازجون همه مثل سگ پشیمونم تازه اینقدر منت کشی کرد تا صلح کردم 

برم که عروس گلم عشقم میخواد موهام رو رنگ کنه الهی من فداش بشم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
شاید منم داشتم نمیرفتم  تصمیم گرفتن سخته خداييش 😳 شانسمون همينه باید بسازیم  کاشکی فقط ...

باباسخت نگیرزندگی رو من اززندگیت نمیدونم ولی بخاطربچت اگه میشه شماکوتاه بیا،جنگ اعصاب براخودت درست نکن روان خودت هم بهم نریز....

هیچ وقت یادم نمیره شوهرم یه شمش خارجی طلا گرفته بود برام نمیدونیدچه دعوایی راه انداختم که ببر پس ش ب ...

ااای جاانم،دورازجونتون

مبارک رنگ موهاتون باشه😉

وخوشبحال عروستون که مادرشوهری مثل شماداره....

2740
باباسخت نگیرزندگی رو من اززندگیت نمیدونم ولی بخاطربچت اگه میشه شماکوتاه بیا،جنگ اعصاب براخودت درست ن ...

چن سال ديگه کوتاه بيام؟

12 ساله 

واقعا میزان خستگی و تنهایی م زیاده 

همیشه منتظر بهونه ست قهر کنه 

حالم ديگه از اين اخلاقش بهم میخوره

هیچ
ااای جاانم،دورازجونتون مبارک رنگ موهاتون باشه😉 وخوشبحال عروستون که مادرشوهری مثل شماداره....

عزیز دلی....... واقعا خوشبحال منم که یه همچین عروسی دارم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چن سال ديگه کوتاه بيام؟ 12 ساله  واقعا میزان خستگی و تنهایی م زیاده  همیشه منتظر بهونه ...

انشالله قلبت پرازآرامش بشه من درکت میکنم مادرپدرمنم همین مشکل روداشتن ودارن امیدوارم شوهرت به قول معروف شوهرت سرش به سنگ بخوره وقدرت دستش بیاد 

من اصلاآدم صبوری نیستم ونمیدونم اگه به جات بودم چکاری انجام میدادم 

از اول تو زمان اشنایی نتونستی خانوادشو بشناسی؟

نمیشه بشناسی وقتیم بشناسی به خاطر شوهرت چشمتو میبندی

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼