2733
2739
عنوان

هر صبح یک آیه از قرآن کریم🍃مذهبی-تفسیر روزانه-سوره بقره آیه ۱🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 20 پست
سلام  عيدت پيشاپيش مبارك  منم صدا كن لطفا  فقط بند ٢رو توضيح بده كه گفته اين حروف ...

سلام آبجی خوبم ،ب روی چشم 😇 یعنی بعضی ها میگن حروف مقطعه یه نام دیگ ی اون سوره ست . مثلا میگن الم اسم دیگه ی سوره ی بقره ست

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ازتون که انقد تفسیر شیوا و واضحی رو انجام میدین اجرتون با امام زمان

زنده باشی آبجی جونم ،هذا من فضل ربی. تفسیر نور خیلی راحته . از حاج آقا قرائتی هست 💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
سلام آبجی خوبم ،ب روی چشم 😇 یعنی بعضی ها میگن حروف مقطعه یه نام دیگ ی اون سوره ست . مثلا میگن الم ا ...

سلام  خواهر خوبم 

چه جالب  نميدونستم اسم ديگه بقره هم ميشه باشه 

منم شروع كردم به تفسير خوندن خيلي خوشحالم شما هم ميزاري من بهره ميبرم كاملا 

2731
سلام  خواهر خوبم  چه جالب  نميدونستم اسم ديگه بقره هم ميشه باشه  منم شروع ك ...

عده ای اینو میگن آبجی جونم ، قول صحیح رو ک ما قبول داریم رو مشخص کردم .

به به ب سلامتی عزیزم ،هذا من فضل ربی وگرنه من کی باشم 😇