2737
2739
عنوان

مامانا خانما کمک در مورد حموم و غسل نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3331 بازدید | 21 پست

خودت باید نگاه کنی عادتت چند روزه بوده قبل بارداری،اگه پنج روزه بوده باید بعد پنج روز از زایمان غسل نفاس کنی.اگه خونریزیت زودتر از پنج روز هم بند اومد بایدبازغسل نفاس ربکنی وشروع به نماز خوندن.اما اگه خونریزیت بعد پنج روز ادامه داشت،باید پنجمین روز غسل نفاس کنی ونمازهات ر شروع کنی به خوندن و اون خونی که ادامه داره استحاضه محسوب میشه.

استحاضه هم سه نوعه ،که هر کدوم احکام خودش ر داره:

قلیله،متوسطه،کثیره

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای خواهرم نزنید از این حرفها    

خب دیدم که میگم میگن چله اینطوری ازش برداشته میشه دخترم خالم بچه دار نمیشد تو رختخواب یه زائو خوابید یه دوماه بعدش باردار شد

سلام.اگر عادت معینی داشتید،یعنی مثلا حیض شما هفت روزه بوده،به تعداد روزهای عادت صبر میکنید و بعد از هفت دوز غسل نفاس انجام میدید.

بچه هم غسل نداره،رجا غسلش بدید اگر دوست داشتید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
سلام.اگر عادت معینی داشتید،یعنی مثلا حیض شما هفت روزه بوده،به تعداد روزهای عادت صبر میکنید و بعد از ...

سلام

غسل نفاس چجوریه؟

تو اینترنت چیزی دستگیرم نشد گیج شدم. من ۷ روزه زایمان کردم خون ریزی دارم مثل پریود. پاکم نشدم

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
سلام غسل نفاس چجوریه؟ تو اینترنت چیزی دستگیرم نشد گیج شدم. من ۷ روزه زایمان کردم خون ریزی دارم مثل ...

مثل غسل حیض،با نیت نفاس.عادتتون چند روزه بوده؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مثل غسل حیض،با نیت نفاس.عادتتون چند روزه بوده؟

دقیق نبود 

۵ روزه بود

۷روزه بوده

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟