2737
2739
عنوان

راه حل همه بياييييييين لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 36 پست
از حرف مردم استفاده کن خوب بگو مردم چی میگن تو فلان جوری! وای وای مردم منو اینطوری ببینن چی بگن! ...

اينم حرفيه❤️

شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈
مادر شوهرم نقطعه ضعف شوهرموميدونه اونم اينه ك هي بهش گفته زنت پيش فلاني اينطوري گفته يا پشتت فلان ...

تو هم حرصشو در بیار وقتی نمیتونی حقتو بگیری نوار بهداشتی بنداز سوراخ توالتشون اب بریز پشت تلویزیونش خط بنداز دره یخچالش من که هفت ساله ازشون کشیدم پریشب گفتم من ک نمیتونم ج بدم این بلاهارو سرش بیارم

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین از محاسن خودت بگو.  یا مثلا بگو امروز یه جا خوندم پشت سر کسی حرف زدن خیلی بده و عله... &nb ...

گفتم اينارو انقدم سعي كردم اروم و منطقي باهاش حرف بزنم

اما نميخواد انگار😔

تو هم حرصشو در بیار وقتی نمیتونی حقتو بگیری نوار بهداشتی بنداز سوراخ توالتشون اب بریز پشت تلویزیونش ...

ي شهر ديگن ولي اگه برم قطعا بايد حرصمو ي جا خالي كنم

2731
خب عزیزم مشکل اینه که تو همه کاری کردی..فکر کرده خبریه..بیتفاوتی رو امتحان کن..قهرر نه هاااا فقط بی ...

ميدوني من خيلي بخاطر اينكه بچه كوچيك دارم ب مامانم وابستم مجبورم هي برم هي بيام هييچموبزارم بازبرم دنبالش اونم سواستفاده ميكنه و اگه بي محليش كنم اونم نميبره

فکر کردم میخوای راه حل بدی 😁 .. به خودت برس.  توجه هم نکن.  کار خودتو کن.  

فعلا بگو چ جوري خودكشي كنم ك نميرم😑

ي شهر ديگن ولي اگه برم قطعا بايد حرصمو ي جا خالي كنم

بخدا مادر شوهرا روی وسیلشدن حساسن رفتی یه جوری ک نفهمه خط بنداز ضرر مالی دورم ک هستی جلو شوهرت باهاش معمولی حرف بزن  شوهرت ک نبود تیکه بنداز بهشزنگ بزن جزشو در بیار صدای اهنگه توی خونتو ببر بالا کف گیر بزن لبه قابلمه و بخند تا ماتحتش میسوززززه

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑