2733
2739
دولتی روزانه عزیزم،بازار کارش بستگی به خوده فرد داره چقد دانشو جربزه داشته باشه،بعضی وکیلا هیچی بارش ...

رتبت چن شد ک قبول شدی

منم امسال میخام بخونم واسه رشته حقوق

حداکثر تا چ رتبه ای قبول میکنن؟

موفق باشی شما افسون عزیزم

مرسی ک جواب دادی😙

#کاربر_قدیمی_ام
رتبت چن شد ک قبول شدی منم امسال میخام بخونم واسه رشته حقوق حداکثر تا چ رتبه ای قبول میکنن؟ موفق ب ...

خواهش میکنم،🌹اگه میخوای دانشگاه دولتی روزانه قبول بشی باید زیر هزار باشه رتبه ات من که این طوری بود شرایطم ،منطقه ۲ هم بودم،موفق باشی عزیزم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رتبت چن شد ک قبول شدی منم امسال میخام بخونم واسه رشته حقوق حداکثر تا چ رتبه ای قبول میکنن؟ موفق ب ...

یه نکته ام بهت بگم من یه سال پشت کنکور موندم تا دانشگاه دولتی روزانه حقوق بخونم الان که به عقب نگاه میکنم میبینم اشتباه کردم بعضی از همکلاسیایه دبیرستانم تو دانشگاه آزادو پیام نور حقوق خوندن با عشقو علاقه یه سال زودتر از من درسشون تموم شد آزمون وکالتو به راحتی قبول شدن،من یه سال عمرمو از دست دادم،الان تو ایران اصلا مهم نیست تو چه دانشگاهی درس بخونی به نظرم مهم اینه علاقه داشته باشی به روز باشی بری دنبالش تحقیق کنی کتاب جدید غیر درسی مرتبط با رشته ات بخونی که دانشت بره بالا فیلم برگزاری دادگاه داخلیو خارجی ببینی،قانونایه کشورایه دیگه رو کنکاش کنی،فقط علاقه ،تلاش،جربزه مهمه تو رشته حقوق موفق باشی صبحتم بخیر،من دیگه برم بخوابم

یه نکته ام بهت بگم من یه سال پشت کنکور موندم تا دانشگاه دولتی روزانه حقوق بخونم الان که به عقب نگاه ...

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی وتوضیحاتت.

کاملا فرمایشاتت درسته

آدم باید بره پی علاقش

مهم نیس چ دانشگاهی

سپاسگذارم ک وقت گزاشتی جواب دادی.

موفق باشی

فرجامت نیک

#کاربر_قدیمی_ام
2728