2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش یه طرف قضیه خودمونیم دیگه !!!یعنی ما خوب بودیمو اونا یه دفعه بد شدن؟؟؟؟نمیشه یه طرف رفت به قا ...

اره موافقم

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
خواستگار با اختلاف سنی زیاد داری؟؟؟ چرا این سوالو پرسیدی

نه نامزدمه عزیزم اختلافمون یکم زیاده البته نامزدم ارزششو داشت چون ثروتمندو کاریو با اخلاقو دوست داشتنیه  فقط درکم نمیکنه و بیش از حد ازم ایراد میگیره و خوشش میاد دعوام کنه و حالمو بگیره  یجورایی داره از دماغم در میاره نمیذاره ازش لذت ببرم دوست داره مثل خودش سختی بکشم

2731

مزایا :زن همیشه جوان تر، سالم تر و زیبا تر میمونه،ارتباط عاطفی بهتر و نزدیک تری با بچه هاش داره، مرد از داشتنش زن جوانتر لذت بیشتری میبره، حمايت و تعهد بیشتر به زن، تجربه و موفقیت بیشتر نسبت به کمسن ها

معایب:ناز کمتر میکشه، زیاد دونفره و عشقولانه خبری نیست، بیشتر هدفش کسب موفقیت و ثروته 

البته بستگی به مردا داره، اینا که گفتم حدودی هستش

مزایا :زن همیشه جوان تر، سالم تر و زیبا تر میمونه،ارتباط عاطفی بهتر و نزدیک تری با بچه هاش داره، مرد ...

درسته عزیزم کاملا

من دخترداییم 17سال ازشوهرش کوچکتر بود چندسال اول خوب بودن اماوقتی شوهرش سنش بالاترشد آرامش ميخواست امادخترداییم توسن22،23اوج شروشوریش بود این پرانرژی اون آروم ازلحاظ عاطفی به مشکل خوردن

متاسفانه اولش گفتن پسره تحصیلکرده وپولداره سن چه اهمیت داره امابعددیدن فهم وشعور هم که داشته باشی اما این مشکلاتونمیشه نادیده گرفت 

2740
عزيزم تجربه شما درخصوص زندگي متاهلي خودتون و همسرتون هست و خيلي شخصي هست ،منم سنم كم نيست و قطع ...

نظر شما هم محترم 

یکی از مصادیق فرهنگ شنیدن نظرات دیگران بدون قضاوته 

تحصیلات ارتباطی با درک و فهم و تحلیل موضوعات نداره و من که ارشد دارم نمی تونم ادعای دانستن بیشتر داشته باشم چه بسا بین اطرافیانم دیپلمه هایی دیدم که از من خیلی خیلی عاقل تر بودند 

موفق باشید خدانگهدار

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
نظر شما هم محترم  یکی از مصادیق فرهنگ شنیدن نظرات دیگران بدون قضاوته  تحصیلات ارتباطی با ...

دقيقا خط اول كامنت قبلي شما مصداق همون قضاوتي هست كه گفتيد و من هيچ كجا نگفتم تحصيلات صرف منجر به ازدواج با اختلاف بالا يا پايبن ميشه ، فرهنگ هم مقوله پيچيده اي هست در برخي فرهنگ ها اختلاف سني بالا پذيرفته تر هست و در برخي نه كه با اندكي مطالعه قابل إنكار هم نيست و البته قانون هم نيست و ممكنه دو مواردي نقض بشه، به هر حال شما هم موفق باشيد 

2706