2733
2739
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 77 پست
اونایی که فک میکنن فرقی نیست فقط همین رو میگم که مجازات زنا برای زن سنگ ساره برای مرد چیه؟چرا مرد ۳ ...

بحث قانون و میاری وسط

منم میگم طبق قانون تموم مردم ایران( غیر از آقازاده‌ها و پولدارا) هممون بدبختیم و درحال سختی کشیدن..همین مثال که شوهرم از سنگ کلیه مثل مار به خودش میپیچید ولی بهش مرخصی ندادن بره دکتر، همین که همیشه وقتی تحت فشار روحی و جسمی و درد و غصه باشه ریش و موهاش میریزه ولی نمیتونه کاری کنه چون تا اعصابش آروم نباشه اوضاع همینه، همین دوتا مثال کافیه.. دیگه از باقی مشکلاتش نمیگم..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

جبهه نگیرید یه کم فکر کنیم واقعا سختیایی که تو یه بچه دار شدن و بزرگ کردن متوجه یه زنه متوجه مرد نیست دیگه البته من تجربه تکونای بچه تو شکمو یا اینکه یه نی نی بعد از تولدش هر لحظه با تو هستو واقعا دوست دارم ولی خدایی بقیش خیلی سخته  

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر جنسیتی سختیهای خودشو داره. تو جامعه ما زن بودن سختتره قبول. ولی ما باید بتونیم برا خودمون راحتترش کنیم دلیل نداره به هر سختی و ذلتی تن بدیم که. هر کاریو رو قبول نداریم انجام ندیم. اینکه بگیم زن بودن سخته و تسلیم تمام محدودیتها بشیم تناقض داره نشون میده چقدر مفعول و تنبلیم! بالاخره انسانیم و اختیار داریم چرا یه قدم برای خودمون برنداریم و به این فکر کنیم کاش مرد بدنیا میومدیم.این پاک کردن صورت مسئله اس.