2737
2739
عنوان

بی دقتی دکترم باعث شد پسرمو از دست بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 8214 بازدید | 113 پست
بله کاملا درسته 👍👍توی ایران وقتی مطب دکتر میریم باید به زور از دهنشون حرف بکشیم و خودمون نظر بدیم ...

غیر ازونم اینقدر سرشون شلوغه که منشیا ۳ تا ۳ تا مریض و باهم میفرستن توی اتاق دکتر ، خب هم دکتر ممکنه یه چیزیو از قلم بندازه هم مادری که بارداره نتونه حرفشو بزنه

غیر ازونم اینقدر سرشون شلوغه که منشیا ۳ تا ۳ تا مریض و باهم میفرستن توی اتاق دکتر ، خب هم دکتر ممکنه ...

بله متاسفانه چنتا خانم دکتر خیلی معروف هستن توی تهران که ۴-۵ تا خانمها رو با هم میرن توی اتاق معاینه و ویزیت میکنن کارهای غیر علمی که هرجای دنیا بری بگی به عقل ماها شک میکنن و بهمون میخندن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزیزم سونوی انومالیو دکتر باید برام مینوشته که من انجام بدم ، وقتی بی دقتی کرده و ننوشته برای من ...

اهان یعنی کلا سونو انومالی نرفتی! مگه میشه! 🙄🙄

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2728
نوزاد رو نمیبرن بخش nicuچون بخش مراقبتهای ویژه نوزادان هستش نوزادای بدحال با تنفس مشکل دار یا ن ...

عزیزم برا قد و وزن و بررسی تو بعضی بیمارستانا میبرن تا دکتر اطفال چک کنن چون من بی حسی بودم ب من گفتن بچتو میبرن nicu تا چکاب کامل انجام شه منتقل شدی بخش میارن برات دقیقا ی رب بعد اوردنش با ی برگه ک متخصص اطفال تایید کرده بود حتی من خودمم برا دوشیدن شیر میرفتم nicu

نوزاد رو نمیبرن بخش nicuچون بخش مراقبتهای ویژه نوزادان هستش نوزادای بدحال با تنفس مشکل دار یا ن ...

اره عزیزم داخل nicu ی بخش فقط دستگاه و نوزادان نارسن ی اتاق شیر دوشی هست و ی اتاقم نوزادان معمولی ولی حتمااااا حتما کامل چکاب میشن این مورد دوس ما بیشتر کم کاری بیمارستانه چون ابجی من مشکل قلبی داشت و سریع ب دنیا اومد بررسی کردن و مراقبت 20سال پیش کجا الان کجا

دقیقا همینه ، اگه ادامه داستانمو بخونی متوجه میشی ، هم بسنارستان هم سونوگرافی مقصر بودن

عزیزم حتما جاش تو بهشت خالی بوده ک پر کشید و رفت انشاالله خدا بهتون هرچندتا بچه میخواید سالم و سلامت بده با عمر با عزت❤️❤️❤️❤️❤️

2738