2733
2734
عنوان

بخیه های ابدومینوپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 16297 بازدید | 56 پست

خانمای عزیز گروه زدیم و در مورد مسائل قبل و بعد عمل تبادل نظر داریم

تو این گروه میتونین عملهای دکترای مختلف رو بدون ادیت ببینید و بهترین تصمیم رو برای عملتون بگیرید

https://chat.whatsapp.com/KIamyFbOnfuI536mayRN9V

و خدایی که به شدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جراحی ابدومینوپلاستی فقط دکتر مریم شفیعی، یعنی عالیه واقعا. خواهر من پیششون انجام داد الان بعد از چند سال هیچ عوارضی که نداشت هیچ، اصلا هم برنگشت. البته خودشم رعایت میکرد و رژیم گرفت این مدت.

اینم آدرس سایتش همه جور اطلاعات توش هست

http://dr-shafiei.ir/
09105656376

دوتا از دوستای من جراحی ابدومینوپلاستی پیش دکتر شفیعی انجام دادن شکمشون خیلی تخت شده و دیگه خبری از اون شلی پوست و شکم بزرگ نیست و خیلی خوب شده. من خودمم پارسال پیششون لیپوماتیک کردم و از نتیجه اش خیلی خیلی راضی ام

من شماره تماس خانم دکتر رو دارم میتونم بدم هر کی خواست بره پیششون

02166933906
09105656376

2731

مامان من عمل ابدومینوپلاستی انجام داد
پیش دکتر پژوا سلیمان زاده ولی من نمیدونم اونجا خود دکتره براش بخیه زد یا دستیاراش ولی خیلی خوب بخیه زدن براش نه گوشت اضافه آورده نه چیزی 

خب طبیعیه که جای یه خط رو شکم می مونه ولی خب مهمه دیگه کی بخیه رو بزنه 

از طریق پیجی که برای یه آقایی به اسم بیات هست من لیپو انجام دادم پیش دکتر علی اکبر عطایی و نتیجه افتضاحه میخوام ازشون شکایت کنم، حواستون باشه، الانم داره با دکتر رحمانی کار میکنه، نتیجه عملم اینقدر افتضاحه که افسرده شدم، هر جا بتونم کامنت میزارم که دیگرانو آگاه کنم

اصولا چون ابدومینوپلاستی عمل زیباییه باید بخیه هاش با ظرتفت زده بشه مثل بخیه های بینی. 

دقیقا همینطوره خط ابدو باید ظریف باشه

من‌نمیدونم‌خود دکتر حدادی این خط بخیه رو زدخ یا نه ولی سمت راستمو اگه تکنسین یا دستیاری زده الهی تا آخر عمر خیر نبینه که یه قسمت خط ابدو رو انقد کشیدن که پوست قسمت شرمگاهی اومده بالاتر ؛انگار پوست شکمو یه طرفشو در حد دو میلیمتر بیشتر بریدن 

2738

من پارسال شهریور ماه رفتم کلینیک هرا جراحی شکم انجام دادم، بخاطر زایمان پوستم شل شده بود و خیلی اوضاش بد بود

خلاصه که من از اون جراحی که انجام دادم راضی هستم. بیشتر هدفم کشیدن پوستم بود

میتونید قبل رفتن تلفنی مشاوره بگیرید 02166933906

کلینیک هرا با جراحی مریم شفیعی برای ابدومینوپلاستی یک انتخاب ناامید کننده برای هر کسی خواهد بود من یک سال بعد از عمل ابدو خودم دارم دوباره کامنت میذارم بخیه های زشت و بدفرم، کج بودن خط برش، صاف نبودن شکم و پستی و بلندی اطراف بخیه و حتی روی شکم بعد از یک سال 😭 هیچوقت نمیبخشمشون