2737
2734
عنوان

صورت لاغر&صورت تپل؟؟؟ 

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 86 پست
منم دقیقاااا😂 نمیدونستم هستی وگرنه هودم بهت پی ام میدادم  بابا موبو. گرام اصلی بزن میاره بزات

چون موبو داشتم قبلا و حذفش کردن دیگه برا من نصب نمیشه اون تلاییکه خودشون برمیدارن از گوشی دیگه نصب نمیشه دوباره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم قبلا صورتم چاق بود مث الان شما ولی لاغر شدم  در هر دو  حالت قشنگی ماشاالله

فدات عزیزم

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
2728
چون موبو داشتم قبلا و حذفش کردن دیگه برا من نصب نمیشه اون تلاییکه خودشون برمیدارن از گوشی دیگه نصب ن ...

م بابا من از دوباره دان کردم

از گوگل پلی نصب کن 

یا ت لگرام ایکس هم عالیه

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
م بابا من از دوباره دان کردم از گوگل پلی نصب کن  یا ت لگرام ایکس هم عالیه

دیگه حوصلش رو ندارم با دوستام و خانوادمم واتساپ چت میکنم همشون ول کردن تل رو

توام که اینجا هست شبا میحرفیم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
دیگه حوصلش رو ندارم با دوستام و خانوادمم واتساپ چت میکنم همشون ول کردن تل رو توام که اینجا هست شبا ...

خخخخخ حق داری باشه گلم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2738
بستگي داره نميشه واسه همه يه نسخه پيچيد اگه اجزاي صورتت ظريفه صورت لاغر بهتره ولي اگه مثلا لباي د ...

من لب و چشای درشت دارم ۲۶ کیلو آب کردم وزنمو الان شبیه معتادام دارم خودمو چاق میکنم مدتی ک زشت بودم مادرشوهرم و دختراش ذوق میکردن 

مادر سه دختر و یک پسر