2733
2734
عنوان

فردا زایمان طبیعی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5539 بازدید | 59 پست
من که نمیتونم پیاده روی کنم چون شکمم خیلی درد میگیره و پاهام و کمرم خسته میشه من چیکار کنم بچه ها؟
این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرپا بایست با شعاع زیاد قر بده. در کل بیشتر وقتها ایستاده باش.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
عزیزم .تبریک می گم . ی خواهشی دارم لطفا برام دعاکن تو خاطره ها که می خوندم خیلی ها روغن کرچک هم می خوردند من تیر ماه زایمانم هست می خوام که طبیعی باشه . به امید خدا زایمان راحتی داشته باشی . فردا به یادتم . کدوم بیمارستان می ری ؟
مارال جان می بوسمت . به خودت انرژی مثبت بده فردا یکی از زیباترین روزهای زندگی تو همسرته . بالاخره فردا هم میاد و میره با تمام سختی که داره سعی کن ارامش خودت رو حفظ کنی . خوب نفس بکش و به رویاهات فکر کن .
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﺒﺎﺭﻛﺖ ﺑﺎﺷﻪ.ﺍﻣﺸﺸﺐ ﺑﺒﻴﺎﺩﺩﻩ ﺭﻭﻱ ﻛﻦ ﺩﻭﺵ ﺍﺑﻜﺮﻡ .ﺑا ﺧﻮﺩﺕ ﺍﺑﻤﻴﻮﻩ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺑﺒﺮ ﺗﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﻓﺮﺩﺍ ﺟﻴﻎ و ﺩﺍﺩ ﻧﻜﻦ ﺑﺪ ﺍﻧﺮﺯﻱ ر و ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ و ﺍﺩﻡ ﻛﻢ ﻣﻴﺄﺭﻩ ﺗﻨﻔﺲ ﻫﻢ ﻣﻬﻤﻪ.ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺯﺍﻳﻴﺪﻡ
لحظه زایمان مارو هم دعا کن ، نمیدونی چقدر شیرینه اون لحظه که بچه سر میخوره میاد بیرون من که خودم بیست ساعت درد کشیدم ولی بازم دلم میخواد زایمانم هزار بار دیگه تکرار بشه اصلا نمیخوام اون خاطره رو با هزارتا خاطره خوب دیگه عوض کنم . اینا گفتم تا بدونی فردا چه روز قشنگیه حیفه با استرس و ترس خرابش نکن دعا کن هم واسه خودت هم واسه کسایی که نینی ندارن .......
2706