2737
2739
عنوان

بچم زود حرف اومده مامانم میگه میتونی پوشکشو بگیری ..

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 22 پست
الان بعد خرابکاری میگه جیش...یا وقتی صدا میده میگه چیش .برییم ..منظورش دستشویی ..ولی خوب همیشه نمیگه

الان با خودت ببرش دسشویی که یاد بگیره! و کم کم آماده بشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

الان که پوشک پاشه برای جیش هم روزی چند بار ببرمش ؟ بدون اینکه خودش بگه ؟تا یاد بگیره؟

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه منم با اینکه پوشکش میکنم خودش گاهی از قبل میگه..یا میبینم داره زور میزنه سریع میبرمش دستشوی که ی ...

همین جوری ادامه بده معلومه باهوشه بچه ات! اصلا سخت نگیر! هروقت گفت ببرش! گاهی اوقات هم بهش جایزه بده

بادنکنک و شکلات و....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
الان که پوشک پاشه برای جیش هم روزی چند بار ببرمش ؟ بدون اینکه خودش بگه ؟تا یاد بگیره؟

هر نیم ساعت یه بار! ولی خیلی گیر نده بهش که حتما باید تو دسشویی جیش بکنی

تو هر نیم ساعت یه بار ببرش حالا یا میکنه یا نمیکنه!!!!

2728
هر نیم ساعت یه بار! ولی خیلی گیر نده بهش که حتما باید تو دسشویی جیش بکنی تو هر نیم ساعت یه بار ببرش ...

واای خیلی سخته هر  نیم ساعت پوشکشو باز کنیم ببندیم ..خخخ من مامان تنبلیم  ولی خوب از یک ساعت یا دو ساعت رو امتحان میکنم

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
همین جوری ادامه بده معلومه باهوشه بچه ات! اصلا سخت نگیر! هروقت گفت ببرش! گاهی اوقات هم بهش جایزه بده ...

ممنون از راهنماییت عزیزم  

واای خیلی سخته هر  نیم ساعت پوشکشو باز کنیم ببندیم ..خخخ من مامان تنبلیم   ولی خوب از یک ...

بعد از بیدار شدن از خواب هم حتما ببرش

بعد از بیدار شدن از خواب هم حتما ببرش

اهان باشه حتما

2740